امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگـوی آزاد 211 _

سلاو -_-
 سپاس شده توسط Mason ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs ، CTG
آگهی
(07-10-2014، 14:45)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2014، 14:44)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من .. من .. اجتماعی شدم ..

19.5 cry girl

جیغغغ cry girl

باو تُ ک خوبی ..

مَن گند زَدم .. وقتی داشتم ورقه رو میدادم سنگین شُده بود نزدیک بود ازش بریزه :|
ن میدونی همین نیم نمره چ قد میتونه به یکنواختی بیستام صدمه بزنه ؟

میدونی همین نیم نمره رو باید با 4 تا 20 جبران کنم ؟ cry girl

من خیلی خنگم cry girl

(07-10-2014، 14:45)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2014، 14:44)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

19.5 cry girl

جیغغغ cry girl
اشکال نداره معلم تقریبی حساب میکنه V:

cry girl
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، CTG
هانی اینجایی:V؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
باو گور بابای بیست رزی تُ فعلن گفتگو بعدی رو بزن این گفتگو رو مُخه مَنه یهو از دهنم ی چی میاد بیرون :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe _ گـفـتگـوی آزاد 211 _ 220
 سپاس شده توسط Mason ، Brooklyn Baby ، CTG ، ~KiAηA~
(07-10-2014، 14:46)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

19.5 cry girl

جیغغغ cry girl

من بیست شدم (..)--+

ب زور:|

یارو بیست نمیداد ک :|
تو روحت cry girl

من از اولم گفتم این معلم اجتماعی کارنامه منو خراب میکنه >_<
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، CTG ، ~KiAηA~
(07-10-2014، 14:45)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو دیگه هانی،ایس راس میگه..بسه،حدی داره...

معذرت علی بابا...

خدافظتون...

راس میگه
ببخشید

نرو دیگه >__________________<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ گـفـتگـوی آزاد 211 _ 220
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
آگهی
(07-10-2014، 14:46)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاو -_-
جدیده ._.

(07-10-2014، 14:45)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

19.5 cry girl

جیغغغ cry girl

باو تُ ک خوبی ..

مَن گند زَدم .. وقتی داشتم ورقه رو میدادم سنگین شُده بود نزدیک بود ازش بریزه :|

خوبی سینا ؟ ..
آره خوبم تو خوبی .-.؟
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=181419

.-.
 سپاس شده توسط CTG ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان