امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هـَـفـتـُـمـیـלּ בورـﮧ مـωـآبـقـآت+بـهـتـریـלּ آواتـآر+

درود خـבمت ڪـآربـرآלּ گـرامــے (:

ایـלּ مـωـآبـقـﮧ بـآ آقـآ <SABER>هماهنگ شده است.!

لطفاً قوانین را کامل بخوانید.

برای زای دادن به لینک زیر مراجعه کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر ωـنجـے مسابـᓆــہ بهتریـלּ آפּاتار(ωـرے7)

قوانـــــــــــیـــــــــــن :

1 - ارسال هر گونه تبلیغ که اگر به گوش برسد فرد از مسابقه حذف می شود.

2-اگر در مسابقه ثبت نام کردید آواتار های خود را تغییر ندهید وگرنه از مسابقه حذف میشوید!

3-فرد به خود نمیتواند رای بدهد...!

تذڪر : در صورت عـבم توجه به قوانین فرב خاطی از مسابقه خذف میشوב ...

کسانی که سپاس می گیرند در این مسابقه ثبت نام می شوند!   

کسانی که در مسابقه با یک آواتار ثبت نام کردن و آواتارشون رو عوض کنن بعد همون آواتاری که باهاش ثبت نام کرده بود رو بزار میتونه شرکت کنه...!

آواتارتان را با سایز واقعی از طریق پ.خ  بفرستید تا در مسابقه شرکت داده شوید!

تاریخ شروع ثبت نام :↓

تاریخ شروع : 1393/07/11
تاریخ اتمام :  1393/09/11

تاریخ نتیجه مسابقه: 1393/9/12

کاربرایی که میتونن در مسابقه شرکت کنن↓
روی نام های کاربری کلیک کنید و آواتار هر شرکت کننده را ببینید.

1-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥ ᕼαρρу ᘐιяℓ ♥

2- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*نیوشا* دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
14

3-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ツ سـُــــکـُــــــوت ツ

4- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost

5-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~Ģħāzāłłέħ~

6-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
★★ Ali ★★
7-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~×oLtOoN$×~
8-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❤R@TA❤
9-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
romia
10- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Д¥L!Ɲ
11- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ツBlack staR
12- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MESTER SAEID SILAS

هـَـفـتـُـمـیـלּ בورـﮧ مـωـآبـقـآت+بـهـتـریـלּ  آواتـآر+ 1
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ✘PETER✘ ، *نیوشا*14 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، -м α є ∂ є- ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، TurK WolF ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، NeginNg ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، _Ovver_ ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، FARID.SHOMPET ، # αпGεʟ ، mr.destiny ، shayan.brd1378
آگهی
خُ من هستم :|
 سپاس شده توسط -Nᴇɢᴀʀ- ، *نیوشا*14 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ρѕуcнσραтн ، _PαяαиÐ_ ، -м α є ∂ є- ، || Mιѕѕ α.η.т ||
منم هستم ! ._.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، *نیوشا*14 ، ρѕуcнσραтн ، -м α є ∂ є-
منم میخوام باشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ρѕуcнσραтн ، -Nᴇɢᴀʀ- ، -м α є ∂ є-
منم هستم.-.
 سپاس شده توسط *نیوشا*14 ، ρѕуcнσραтн ، -Nᴇɢᴀʀ- ، -м α є ∂ є-
منم هستم
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، Jack Daniel'ѕ ، -м α є ∂ є-
آگهی
منم هستم !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe هـَـفـتـُـمـیـלּ בورـﮧ مـωـآبـقـآت+بـهـتـریـלּ  آواتـآر+ 1
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، Brooklyn Baby ، -Nᴇɢᴀʀ- ، *نیوشا*14 ، _PαяαиÐ_ ، -м α є ∂ є-
منم هستمSleepySleepySleepySleepy
ادم فقط یکبارعاشق میشه بعدازاونلاشیمیشه
گفتی دوستم داری من عطسه کردم ببخشیدمن به زرمفت الرژی دارم Sleepy Sleepy
 سپاس شده توسط *نیوشا*14 ، ρѕуcнσραтн ، -м α є ∂ є-
آواتارتان را با سایز واقعی از طریق پ.خ بفرستید تا در مسابقه شرکت داده شوید!
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، -м α є ∂ є-
من :hiccp:
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، ρѕуcнσραтн ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان