امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه جور ی کارت گرافیکم رو آپدیت کنم؟؟

Question 
سلام دوستان
مدل کارت گرافیک من Nvidia GeForce 9500 GT هست ،من وقتی داخل ویندوز 7 ،CD نصب این گرافیک رو میزارم اتورانش بالا نمیاد به همین دلیل مجبور میشم به صورتی دستی نصبش کنم در صورتی که تو ویندوز XP راحت CD گرافیک اتوران میشه و اتومات نصب میشه میخواستم ببینم این مشکل چه جوری حل میشه آخه وقتی به صورتی دستی تو ویندوز 7 کارت گرافیکم رو نصب میکنم وقتی میخوام فایل آپدیت گرافیکم رو نصب کنم با این ارور روبرو میشم this graphics driver could not find compatible graphics hardware ،این رو هم بگم که گرافیک رو به صورتی دستی کامل نصب میکنم و مطمئنم گرافیک نصب شده چون بعضی بازی ها اجرا میشه ولی برا اجرای بعضی بازی های دیگه نیاز به آپدیت دارم من این آپدیت رو دارم 301.42-notebook-win7-winvista-32bit-international-whq که البته من دفعه اول که این فایل رو از یکی از دوستام گرفته بودم روی همین ویندوز 7راحت نصب شد چون قبلش گرافیک رو به صورت خودکار نصب کرده بودم ولی اومدم ویندوزم رو به سرویس پک 1 آپدیت کردم ویندوزم شناسایی شد و هر کار کردم ریجیستر نشد و بعد از چند وقت خراب شد بعد از اون تا حالا 2 تا ویندوز 7 گرفتم نصب کردم ولی دیگه اتوران کارت گرافیکم بالا نمیاد که مشکل اصلی همین هست .از سالم بودن سی دی هم مطمئنم آخه من ازش ایمیج هم دارم حتی همون ایمیج هم اتوارانش بالا نمیاد.
ممنون میشم راهنماییم کنید
چه جور ی کارت گرافیکم رو آپدیت کنم؟؟ 1
آگهی
برو تو گوگل سرچ کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.google.com
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط ♥Angel♥
داداش اين مشكلي كه ميگي احتمال زياد از ويندوزه! چون منم دستي آپ ميكنم هيچي مشكلي ندارم!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط ♥Angel♥ ، RedSparrow ، mozhan.arb20@gmail.cam
داداش تو xp راحت نصب میشه چون کارت گرافیک اتومات نصب میشه ولی تو 2،3 تا ویندوز 7 امتحان کردم همه همین طوری هستن اگه اتوران سی دی گرافیک بالا بیاد دیگه حله مشکل اصلی همینه این چه جوری حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟Sad
راست میگه از ویندوزه
ممنون دوستان ،من نمی تونستم به خاطر اینترنت نفتی که دارم دانلود کنم ولی یه cd گرفتم به اسمAuto Driver همه سخت افزارهام رو اتومات
آپدیت کرد تا 2012 ،من یه بازی میخواستم بازی کنم ارور میداد که گرافیکت 185.61 هست باید به 285.35 آپدیت بشه این cd رو که نصبیدم شد270.12 ,ولی ایندفعه بازی اومد خداروشکر
آگهی
ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
خوشحالم که درس شدWink
مرسي خيلي بدردم خورد
Big Grin:cool:Smile
poya
سپاس جالب بود.Smile
انسان برای پیروزی آفریده شده است، او را میتوان نابود کرد ولی نمیتوان شکست داد....Smile

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فروش استثنایی کردیت کارت حک شده
  فروش استثنایی کردیت کارت حک شده
  نرم افزار آپدیت درایور ها IObit Driver Booster PRO 2.3.0.134
  کارت گرافیک دو هسته‌ای AMD Radeon R9 Fury X2 به آتش بازی سال نو نمی‌رسد!
  بررسی تخصصی کارت گرافیک با GPU-Z 0.7.3
Photo بیــــــــــــــــــــــا .... کارت دارم >ـــ<
  از کدوم کارت پشیمونی؟
  نخستین آپدیت نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight منتشر شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان