امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تفاوت شخصیتی افراد از روی ماه تولد!!!

ما اینیم دیگهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سرقول خود به دی ماهی ها بمانید

متولدین دی ماه برای ارضای خواسته‌های خود ابتدا، بایستی فکر و ذهن‌شان را سر وسامان دهند تا توجه و حواسشان روی موضوع خاصی متمرکز شود. سر و وضع ظاهری برای آنها، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، از این رو برای راه یافتن به قلبشان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آورید. آنها علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آنها اهمیت زیادی بدهید. آنها خواهان دریافت هدیه هستند، ولی تنها از گرفتن کادوهای گران‌قیمت به وجد می‌آیند. هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را خرد نکنید چون بسیار خشمگین و بدخلق می‌شوند و طغیان‌های عصبانیت‌شان غیر قابل کنترل است. آنها در پذیرفتن هر گونه مسئولیت و تعهدی، بسیار کند عمل می‌کنند پس صبر و حوصله زیاد به خرج دهید. زمانی که در کنارشان در جمعی هستید، حسابی مراقب اعمال و رفتارشان باشید، چرا که از خجالت زده و شرمنده شدن در مقابل دیگران بیزارند. همیشه و تحت هر شرایطی سر قولی که با آنها می‌بندید بایستید و زیر عهد و پیمانتان نزنید.
**FU
FAKE
WORLD

گند زدید به انجمن 
Dodgy Dodgy  

پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~
آگهی
من اذری هستم و تا حدی درست بود!
مرسی
بعضی آدمـــا ؛
مثـل دیـــوارای تـازه رنــگ شـده هستن ....
نــباید بــهشون نـــزدیک بـشی ،
چه بــرسه کـه بخــوای بهشــون تکــیه کـــنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.niloblog.com/files/images/iji8pz5vo9vsyrfifl.jpg
پاسخ
man bahmanammmm
پاسخ
متولد اسفند را به تماشای فیلم اکشن نبرید

متولدین اسفند ماه برای ارضای خواسته‌های خود، به وفور تغییر عقیده می‌دهند و از این شاخه به آن شاخه می‌پرند و گاهی اوقات رفیق نیمه راه شما می‌شوند. آنها از تماشای تئاتر و بازدید از موزه‌ها لذت می‌برند و این مکان‌ها در واقع پاتوق مورد علاقه‌شان محسوب می‌شوند. آنها از تماشای فیلم‌های سوزناک و رمانتیک به وجد می‌آیند، از این رو هرگز آنها را به تماشای فیلم‌های اکشن و پر زد و خورد نبرید. آنها هرگز از یافتن نیمه گمشده خود ناامید نمی‌شوند و تا او را نیابند، دست از تلاش سرسختانه خود بر نمی‌دارند. تحت هر شرایطی باید با آنها احساساتی و عاطفی برخورد کنید تا عمیقا آزرده‌خاطر و دلخور نشوند. هرگز با خشونت با آنها رفتار نکنید. آنها علاقه چندان به حل و فصل مسایل مالی ندارند و ترجیح می‌دهند که این طور مسایل را به شریک زندگی‌شان بسپارند و خود از آن دور بمانند. آنها افرادی خیال‌پرداز هستند که به جای زندگی در دنیای مادی، در عالم معنویت به سر می‌برند. اگر می‌خواهید هدیه‌ای به آنها بدهید که مورد توجه‌شان قرار بگیرد، بهتر است چیزی هنری مثل یک تابلوی زیبای نقاشی برایشان بخرید

درسته495495495495495495
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفاوت شخصیتی افراد از روی ماه تولد!!! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، I r A n
من متولددی هستم دقیقاخصوصیات من همین جورهBig Grin
پاسخ
(19-09-2012، 20:07){مهدی 3000 } نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا راجب آبانی ها درست نگفتی Dodgy آبانی ها یک بار عاشق میشن و برای همیشه عاشق همان شخص می مانند

آره واقعاAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryمنم آبانی هستمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartو به ماه خودم افتخار میکنمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط HAMESTER
آگهی
Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
من شهروریم
تا یه حدی درست بود
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، IM JUST TIRED
درسته.من فروردینیم،کاملا درستهBig Grin
نیما ببین درسته؟درباره تو صدق میکنه؟من احساس کردم که درباره تو صدق میکنهBig Grin
پاسخ
عالیه درسته درست بود من خردادی ام...Rolleyes
Heart
عشقمی جاستین بیبر...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Wink شما در هنگام تولد چی گفتید
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
  تولد نوزاد 660 گرمی در قزوین (+ عکس)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  تفاوت دستگاه ایرواشر و زنت در چیست؟
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها
Earth آنالیز سن و تاریخ تولد شما^^
  ورود افراد زیر 16 سال اکیدا ممنوع!
  مُد مناسب با ماه تولد شما
  اشيا ماه تولد شما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان