امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ناواس: کسانی که ایکر را هو می‌کنند به مادرید وفادار نیستند

به گزارش خبرگزاری فارس، کیلور ناواس از اینکه در پیروزی پنج بر یک مقابل الچه اولین بازی خود را در مسابقات لالیگا برای رئال مادرید انجام داد، ابراز خوشحالی کرد و اظهار داشت: فرصت فوق‌العاده‌ای بود و این یک مزیت برای من بود. پیراهن رئال مادرید معنای زیادی برای من دارد. با احساس بسیار خوبی زمین بازی را ترک کردم؛ هرچند کار زیادی برای انجام دادن در زمین نداشتم. تیم برنده شد و این مهم است. دوشنبه با مربی صحبت کردم و او به من گفت که در این مسابقه به میدان خواهم رفت. خوشحال و مثل همیشه راحت هستم. خیلی مشتاق بودم که این فرصت را به دست آوردم. با ایکر صحبت نکرده‌ام اما با هم خوب کنار می‌آییم. فقط باید کاری را انجام دهیم که کادر فنی از ما می‌خواهد.

وی ادامه داد: کسانی که ایکر را هو می‌کنند به رئال وفادار نیستند نه کاسیاس. باید مطمئن شویم که همه راضی هستند. می‌خواهم سخت تلاش کنم و چیزهایی را به دست آورم. اینجا هستم تا سخت تمرین کنم و به کادر فنی اثبات کنم که می‌توانم به میدان بروم. وقتی آنها به من فرصت می‌دهند، طوری به زمین می‌روم که گویی آخرین مسابقه زندگی‌ام است و همه چیز را برای این پیراهن می‌دهم. امیدوارم که در آینده بازی‌های بیشتری به من برسد.

دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید خاطرنشان کرد: خودم را فقط یکی از اعضای باشگاه می‌دانم. احساس نمی‌کنم از بازیکن دیگری مهم‌تر یا کم‌اهمیت‌تر هستم. به هم‌تیمی‌هایم احترام می‌گذارم و رویاها، اهداف و توانایی‌های خاص خودم را دارم. هر روز برای موفقیت رئال مادرید سخت تلاش می‌کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناواس: کسانی که ایکر را هو می‌کنند به مادرید وفادار نیستند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط marco.r ، Nazanin♥Xavi ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)
  کریس رونالدو و عملیات بازگشت به رئال مادرید
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  شوک به هافبک سابق رئال مادرید؛ فوت ناگهانی برادر
  رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند
  رئال مادرید این فصل فقط یک ستاره داشت!
  تاتنهام خواهان بازگشت بیل به مادرید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان