امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تتلو...

تتلو... 1

کد:
activity_64557_110806185

امیرتتلو: روزی ما دوباره کبوترهایمان را پیدا خواهیم کرد و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت روزی که کمترین سرود بوسه است و هر انسان برای هر انسان برادری ست روزی که دیگر درهای خانه شان را نمی بندند قفل افسانه ایست و قلب برای زندگی بس است روزی که معنای هر سخن دوست داشتن است تا تو به خاطر آخرین حرف دنبال سخن نگردی روزی که آهنگ هر حرف، زندگی ست تا من به خاطر آخرین شعر، رنج جستجوی قافیه نبرم روزی که هر حرف ترانه ایست تا کمترین سرود بوسه باشد روزی که تو بیایی، برای همیشه بیایی و مهربانی با زیبایی یکسان شود روزی که ما دوباره برای کبوترهایمان دانه بریزیم ... و من آنروز را انتظار می کشم حتی روزی که دیگر نباشم

تتلو... 1

کد:
activity_64557_110806260

امیرتتلو:هلو Smile اینم پیراهن على کریمیه که باهاش ٣ تا بازى هم کرده !! یکى از دوستام کادو تولد بهم داد !!! کفش فوتبال هم بهم کادو دادن !! عجیبه !! منم امشب تمرین دارم !! به نظرتون با انرژیه پیراهن جادوگر و انرژیه خفن تتلیتیا میتونم

تتلو... 1

کد:
activity_64557_110806302

امیرتتلو: به به کلى از تتلیتیا الان مدرسه و دانشگان ، به سلامتى ایشالا همشون سالم باشن و موفق و امیدوارم که امسال بهترین سال تحصیلیتون باشه Smile گفتم سر صبحه عکس این آقا مجید و بذارم که هم ببینید و روحیه بگیرید هم دعا کنیدش که ایشالا با قهرمانى برگرده Smile روز خوبى داشته باشین Smile

با هـــــــــــــــــــــــــــــ♥♥♥ــــــــــــــــــــــــــــــر منطقی حساب میکنم خســــــــــــــــــــــــــــــ♥♥♥ــــــــــــــــــــــــــــتم...
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، پری استار ، WARLAIK POURIYA ، Titiw ، ❤R@TA❤ ، sev sevil ، "تنها" ، saeed25/12
آگهی
عشق است امیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تتلو... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، "تنها"
Heart
تتلو... 1
پاسخ
ممنون بدنو دیدی
هیچ کس تنها نیست تنهای اول
پاسخ
خب میزدی خبرای اینستای تتلو
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
فقط عمو تتل سالاره
دم پر كسي نباش كه خودش تك پر همس چون پرچم بعضيا با لاس بالاس
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
آگهی
عاشقشمHeartHeartHeart

بیتا با اجازه من امضاتو سیو کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
عاشقتم تتلووووووووووووو

تتلو... 1

پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
HeartHeartHeart

تتلو... 1تتلو... 1

پاسخ
عمو تتل يه دونه اي
دم پر كسي نباش كه خودش تك پر همس چون پرچم بعضيا با لاس بالاس
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  "کتاب زندگی نامه امیر تتلو منتشر شد"
Wink بیو گرافی کامل امیر تتلو
  بیوگرافی کامل تتلو که خودش نوشته.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان