امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راکيتيچ: خدا را شکر که شوت من تبديل به گل شد

راکيتيچ: خدا را شکر که شوت من تبديل به گل شد 1

ايوان راکيتيچ در پايان بازي با لوانته به خبرنگاران گفت که هميشه منتظر بود تا براي بارسا گل بزند و از اين اتفاق بسيار خوشحال است

بارسا با 5 گل لوانته را در هم کوبید تا به صدرنشینی خود در لالیگا ادامه دهد. یکی از ستارگان بارسا در این بازی، بدون شک "ایوان راکیتیچ" کروات بود. خرید این فصل بارسا زننده گل دوم کاتالان ها نیز بود. او در پایان بازی گفت:

اولین گل رسمی برای بارسا

همیشه منتظر چنین فرصتی بودم. خدا را شکر که آن شوت تبدیل به گل شد.در رختکن، بازیکنان به شوخی به من طعنه می زدند؛ چرا که نتوانسته بودم تا پیش از این بازی برای بارسا گلزنی کنم.در هر صورت، مهم پیروزی تیم بود؛ که خوشبختانه حاصل شد.

بازی آسان مقابل لوانته

همه می دانستیم که بازی در زمین لوانته پیچیده و دشوار است و به همین دلیل، پیروزی در این زمین برای ما بسیار مهم بود.گل دوم خیالمان را راحت کرد.اخراج بازیکن لوانته کار را برای ما راحت تر هم کرد. از این برد بسیار خوشحال هستم

دفاع رسوخ ناپذیر بارسا

خط دفاع در هر تیمی، منطقه مهمی به حساب می آید. خوشبختانه دفاع منسجمی داریم.قدم های بزرگ و مهمی در این زمینه برداشته ایم و امیدوارم همینگونه ادامه دهیم

پست بازی شما در بارسا

مهم کمک کردن به بارساست. از دقیقه به دقیقه بازی خودم در این تیم خوشحالم.باید بگویم که از پست بازی خودم راضی هستم. خیلی دوست ندارم در عقب زمین بازی کنم

رقبای شما برای قهرمانی

به تیم های دیگر توجهی نداریم. روی تیم خودمان تمرکز کرده ایم. از شروع خوبمان راضی و خوشحال هستیم. هنوز باید به تلاش و تمرین ادامه دهیم؛ چون مسیری طولانی تا قهرمانی در پیش داریم.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راکيتيچ: خدا را شکر که شوت من تبديل به گل شد 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان