امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مورینیو: کوستا دنبال دردسر نیست؛ فکر می کردم فابرگاس وارث ژاوی باشد

مورینیو: کوستا دنبال دردسر نیست؛ فکر می کردم فابرگاس وارث ژاوی باشد 1
کوستا توانسته در تنها 4 بازی لیگ برتر، هفت گل برای چلسی به ثمر برساند و خیلی زود خود را با شرایط وفق دهد، ولی این خرید 32 میلیون پوندی آبی ها در عین حال عصبی هم دیده شده است. آقای خاص در صحبت با اسکای اسپورتس، قبل از بازی بااهمیت امروز تیمش مقابل سیتی به دفاع از کوستا و تمجید فابرگاس پرداخته است:
"اشاره به این مساله (عصبی بودن کوستا)، کاملا بیخود است. شاید هم بتوان گفت نظریه ای است که براساس اتفاقات فصول گذشته، ایجاد شده است، ولی اینجا خبری نیست. او در چلسی به خوبی مشاره گرفته و مورد آموزش بوده است. داورها برای تشخیص تحریکات احتمالی بازیکنان حضور دارند.
"دیگو تلاش می کند بازی کند و از رقبای خشن هراسی ندارد. او به دیگران اجازه نمی دهد وی را بترسانند و خودش هم دیگران را تحریک نمی کند. او می خواهد فوتبال کند و گل بزند. کوستا دو کارت زرد هم دریافت کرده که یکی کاملا غیرمنصفانه بود و باید اعلام پنالتی می شد و دومی به خاطر بازی روانی حریف در تمام طول بازی و واکنش کوچکی از سوی او بود. دیگو تلاش می کند کاملا جوانمردانه بازی کرده و هیچ زحمتی برای داوران نباشد. او خیلی خیلی خوب رفتار می کند و فقط توجه اش معطوف فوتبال است."
سرمربی پرتغالی سابق پورتو و رئال مادرید همچنین به تمجید از سسک فابرگاس، دیگر خرید تابستانی چلسی، که به خوبی با کوستا هماهنگ شده و 6 پاس گل هم ثبت کرده است، پرداخت:
"از اینکه او به آرسنال نرفت، متعجب نبودم. در واقع از ترک بارسلونا از سوی او تعجب کردم. فکر می کردم او در بارسلونا خواهد ماند و وارث نسل فعلی بازیکنان آنها چون ژاوی خواهد بود. چهره ها و بازیکنان دیگری در ذهن داشتیم که در صورت عدم توفیق در جذب سسک، به خدمت بگیریم. با این حال، بدون ترس جلو رفتیم و تلاش کردیم او را بخریم. اگر ممکن بود که هیچ و اگر غیرممکن بود، مساله را فراموش می کردیم.
"یکی از دلایل اهمیت بالای او برایمان، توانایی اش در بازی در تمام نقاط خط میانی است. او در بارسلونا هم که در پست شماره 9 بازی می کرد، گاهی اوقات در سمت چپ حضور پیدا می کرد. فابرگاس می تواند در پست های مختلفی بازی کند که به خواسته های شما از بازی و نظرتان در مورد تاثیرگذاری بهینه اش، بستگی دارد. 
"سسک همیشه در زمان حضورش در آرسنال، برایمان مشکل ساز بود. او همیشه مقابل چلسی می جنگید و اکنون برای ما بازی می کند. او بازیکن جوانی بود که تلاش می کرد بهترین عملکرد را برای آرسنال داشته باشد و چلسی هم در آن زمان قوی ترین تیم بود. رقابتی کاملا طبیعی بود. هواداران دوست دارند بازیکن فقط برای باشگاه آنها خوب بازی کند و تعهد نشان دهد، ولی به نظر من مشکلی نیست." 
شایان ذکر است چلسی 12 امتیازی امروز در ادامه هفته پنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد به مصاف مدافع عنوان قهرمانی، منچسترسیتی، خواهد رفت.
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی
وارث ژاویUndecidedUndecided

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
(21-09-2014، 11:02)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن یعنی مث ژاوی تا آخر بازیش تو بارسا بمونه
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
(21-09-2014، 11:03)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2014، 11:02)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن یعنی مث ژاوی تا آخر بازیش تو بارسا بمونه

اهان از اون نظرSmile

بارسا!بارسا!بارسا!

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان