امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی:انریکه مرا یاد گواردیولا می اندازد/ از رفتن فیگو به رئال،تا مدتها شوکه بودم

ژاوی:انریکه مرا یاد گواردیولا می اندازد/ از رفتن فیگو به رئال،تا مدتها شوکه بودم 1
بازی نکردن مقابل شیلی و هلند برای من ناامیدی محض بود.دل بوسکه از من خواسته بود که پس از یورو 2012، دو سال دیگر نیز برای اسپانیا بازی کنم

بدون شک، ژاوی هرناندس را باید یکی از اسطوره های ماندگار فوتبال اسپانیا و باشگاه بارسلونا بدانیم. کسی که یکی از رهبران موفق ترین نسل تاریخ فوتبال اسپانیا بود.ژاوی که به تازگی از تیم ملی خداحافظی کرده در یک مصاحبه اختصاصی با کانال پلاس شرکت کرد و در مورد گذشته و حال پاسخگوی سوالات خولیو مالدونادو، مجری این برنامه شد.بخش اول این مصاحبه چند روز پیش و قبل از پخش شدن کامل مصاحبه از کانال پلاس در وبسایت as منتشر شد که تقدیم حضور شما شد. بخش دوم این مصاحبه در زیر می آید:

لوئیس انریکه

همان حسی را به او دارم که به پپ گواردیولا در سال 2008 داشتم.سال های خوبی بودند.انریکه هم مثل گواردیولا، یک برنده و یک لیدر متولد شده است

دل بوسکه

بازی نکردن مقابل شیلی برای من ناامیدی محض بود.دل بوسکه از من خواسته بود که پس از یورو 2012، دو سال دیگر نیز برای اسپانیا بازی کنم. اما وقتی در مقابل هلند و شیلی فرصت بازی به من نرسید؛احساس ناامیدی کردم.به همین خاطر از تیم ملی خداحافظی کردم.

تیتو ویلانوا

یک شخصیت فوق العاده. یک مربی همیشه برنده و نزدیک ترین فرد به ما بود. واقعا ارزش های انسانی زیادی به ما آموخت

لوئیس فیگو

وقتی به رئال رفت همه ما شوکه شدیم.به شخصه تا مدتها از این مساله شوکه بودم. او بهترین بازیکن ما بود. انگار الان مسی به رئال مادرید برود.
ژاوی:انریکه مرا یاد گواردیولا می اندازد/ از رفتن فیگو به رئال،تا مدتها شوکه بودم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  طلسم عجیب گواردیولا بالاخره شکست (عکس)
  طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس)
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان