امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاشقی که خود کشی کرد!

Sad 
خاطر رابطه نامشروع هم تیمی با همسر خودکشی کرد+عکس

هنوز دخالت جان تری در زندگی خصوصی هم تیمی اش وین بریج فراموش نشده که پل تری با الگو گرفتن ازبرادرش زندگی زوج دیگری را نابود کرد.

دروازه بان جوان تیم راشدن در دسته سوم باشگاه های انگلستان پس از اینکه از رابطه نامزدش با برادر بزرگتر جان تری مطلع شد ، خود را حلق آویز کرد .دیل رابرتز ۲۴ ساله پس از جدایی نامزدش از بازی در کنار تری خودداری کرده بود و همین موضوع باعث شد تا تری در ماه آگوست به تیم دارلینگتون بپیوندد.

لیندسی نامزد این دروازه بان در ماه می از او جدا شده بود و از آن پس شرایط روحی دیل کاملا به هم ریخته بود و نتوانست با این موضوع کنار بیاید.پلیس جسد حلق آویز شده دیل را در منزل شخصی اش پیدا کرد و نشانه ها خودکشی را کاملا تایید می کند.دیل کمی پیش از خودکشی به یکی از دوستانش گفته بود:”متوجه شدم که نامزدم با پل آشنا شده و قصد ازدواج با من را ندارد .ما جدا شدیم ولی من نمی توانم او را از یاد ببرم وواقعا به هم ریخته ام.این که او دوست ندارد با من زندگی کند سخت است ولی قبول اینکه با یکی از هم تیمی ها آشنا شده برایم به مراتب سخت تر است .”SadSadSad

سخنگوی این باشگاه کوچک هم درمورد این حادثه تلخ گفت :دیل سالها برای ما بازی می کرد و در بین هم تیمی هایش محبوب بود و ما از شنیدن این خبر واقعا متاسف شدیم.

پیش از این جان تری با ارتباط نامشروع با نامزد وین بریج مدافع تیم چلسی زندگی آنها را به هم زده بود و علیرغم تمام تلاشهای او این قضیه در روزنامه های زرد انگلیسی فاش شد.

تو نبودی دل به دل راهی نداشت / از خیال عشق آگاهی نداشت

تو نباشی تا قیامت بی کسم / در تمام زندگی دلواپسم . . .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.up.98ia.com/images/epk9x60oph6kof88zu3.gif
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، j0oj0o ، cute flower ، ♥ Sky Princess♥ ، istanbul ، benyamin ، pegah-p ، white angel ، mazii
آگهی
قشنگ بود
دنیا زیباست وتا وقتی هستی لذت ببر قدر این زیبای را بدونHeartSmile
پاسخ
همش زیر سر زناسExclamationExclamation
دست هايم بوي گل مي داد،مرا به جرم چيدن گل گرفتند.اما هيچ کس نپرسيد شايد من گل کاشته باشمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط mazii
HuhHuhHuh
کاش می شد که شعار
جای خود را به شعوری می داد
تا چراغی گردد دست اندیشه مان . . .
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معمای عاشقی و برای باهوش ها
Heart زوج عاشقی که دنیا رامبهوت کردند ! / تصاویر
  یعنی عاشقی.....(یه دیقه بیا ضرر نمیکنی)
  بیا ببین چقدر عاشقی!!!!!
  اگه عاشقی بیا ...اگه شکست عشقی خوردی بیا...اگه دل گیری بیا ..میای تو یا با کتک بیارمت
  بیا اوج عاشقی رو ببین نیای ضرر کردی
  نتیجه عاشقی در کشورهای مختلف چی میشه؟ / طنز
  هعیی پدر عاشقی بسوزه به امامزاده بیژن ببین چی به روزم اورد:'( +عکس
  آیا دوست داشتن همان عشق و عاشقی است؟(از نظر روانشناسی)
  داستان کوتاه:عشق و دیوانگی(اگه عاشقی حتما بخون)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان