امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لوئیز انریکه : با توپ یازده نفره حمله میکنیم بدون توپ دفاع!

لوئیز انریکه : با توپ یازده نفره حمله میکنیم بدون توپ دفاع! 1
اختصاصی بارسا نیوز / به گزارش بارسا نیوز به نقل از خبرگزاری اینساید فوتبال اسپانیا لوئیز انریکه سرمربی تیم فوتبال بارسلونا عصر امروز در کنفرانسی که قبل از آغاز هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برگذار شد شرکت کرد و نظر خویش را درباره  بازی تیمش مقابل آپوئل قبرس با خبرنگاران در میان گذاشت.
سرمربی بارسلونا گفت :« زمان مناسبی برای انجام این بازی است ، ما هنوز باید بخش هایی را تقویت کنیم اما در آمادگی بسر میبریم. این فصل لا لیگا را بخوبی شروع کرده ایم و از این بابت تیم بسیار خوشحال است. اما شاید در آینده نتایج به میل ما رقم نخورد که باید برای آن موقع آماده باشیم»
او همچنین از هواداران خواست تا با تشویق های خود از تیم حمایت کنند با این توضیح که بازی در لیگ قهرمانان همیشه چالش بر انگیز بوده و فرقی نمیکند حریف چه تیمی باشد.
او همچنین افزود :« ما به طرفدارانمان نیاز داریم و هدفمان این است که بازی خاص را پیشکش آنها کنیم. این سه امتیاز مهمی در گروه خواهد بود و این بازی هم بازی خاص است آنهم بخاطر خاص بودن خود رقابت هاست، اما ما همچون سایر بازی ها برای آن آماده میشویم.»
با وجود اینکه همه کارشناسان آپوئل را تیم از پیش حذف شده این گروه میدانند اما انریکه اصرار دارد تا بارسا این تیم را دست کم نگیرد :« ما باید نسبت به حریف برای برد بیشتر تلاش کنیم چون ممکن است برایمان مشکل ساز شوند، آنها دوست دارند حفظ توپ کنند و ما باید مراقب باشیم. باید از مالکیت بالای خود استفاده کنیم و اکثر موقعیت هایمان را به گل تبدیل کنیم.»
او در ادامه از روند آغازین بسیار خوب تیمش در این فصل لالیگا ابراز خوشحالی کرد و در این باره گفت : « من بابت پیشرفت چشمگیر تیم در دفاع بسیار خوشحالم. وقتی توپ در اختیارمان نیست یازده نفره دفاع میکنیم و وقتی توپ را در اختیار داریم همگی سراپا حمله میشویم.»
همچنین وقتی درباره حریف دیرینه شان رئال مادرید و اختلاف شش امتیازی که با آنها دارند از وی سوال شد اینگونه پاسخ داد :« من امیدوار بودم که تیمم به استاندارد بالایی برسد و بیشتر بازی ها را ببرد ، اما هنوز زود است تا درباره حریفان اظهار نظر کنم. واضح است که دوست دارم همیشه ببازند ، ولی ما باید فقط روی مسیر خودمان تمرکز کنیم.»
او همچنین درباره نیمار گفت :« به نظر من او فصل گذشته عالی عمل کرد. او بازیکن خاصی است که میتواند از آنچه فصل پیش به نمایش گذاشت بهتر شود و پیشرفت کند. من برای ارزیابی کامل بازیکنان بازی های بعدی را هم تحت نظر میگیرم اما بعضی موارد نیاز به بررسی ندارند چون عملکردشان واضح است.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوئیز انریکه : با توپ یازده نفره حمله میکنیم بدون توپ دفاع! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی
ما میبرییییییییییییمHeart

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوئیز انریکه : با توپ یازده نفره حمله میکنیم بدون توپ دفاع! 1

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
(17-09-2014، 11:12)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما میبرییییییییییییمHeart

100%
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لوئیز انریکه : با توپ یازده نفره حمله میکنیم بدون توپ دفاع! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  امیری؛ دفاع چپ مطمئن یا بازگشت به پست تخصصی؟
  هجومی‌ترین ترکیب فصل پرسپولیس؛ حمله با ۶ بازیکن!
  دفاع چپ پرسپولیس؛ امیری یا شجاعی؟
  برد آنتورپ . کلین شیت بیرانوند.صعود تیم یونانی بدون انصاری فرد و گل زنی قدوس.
  دفاع راست تیم ملی سیاسی شد
  رئال ثابت کرد؛ بدون رونالدو هم قهرمان می‌شویم
  سن ورود به دفاع شخصی
  رضاییان؛ دفاع راست ترمز بریده لیگ ستارگان!
  نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان