امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رامون کالدرون: تصور می کنم که کریستیانو از سیاست های پرز خسته شده است؛ احتمال بازگشت

رامون کالدرون: تصور می کنم که کریستیانو از سیاست های پرز خسته شده است؛ احتمال بازگشت 1
رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید اظهار کرده است که احتمال بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد بسیار قوی است.
کالدرون پنج سال پیش کریستیانو رونالدو را از شیاطین سرخ به خدمت گرفت و معتقد است که ستاره پرتغالی روز به روز از زندگی در سانتیاگو برنابئو بیشتر سرخورده می شود، و همین باعث افزایش شایعات مبنی بر بازگشت او به اولدترافورد شده است.
کالدرون در مصاحبه با talkSport اظهار داشت: "من تصور می کنم که او از سیاست های فعلی ریاست باشگاه خسته شده است. وقتی او به مادرید آمد، آرین روبن در تیم حضور داشت و وی احساس می کرد که می توانند در کنار هم به خوبی بازی کنند، اما روبن فروخته شد.
دو سال پیش گونزالو هیگواین فروخته شد و او از این حرکت راضی نبود، سپس سال گذشته نیز او تصور می کرد که صدور اجازه جدایی اوزیل اشتباه بوده است. و در نهایت تابستان امسال نیز ژابی آلونسو و آنخل دی ماریا فروخته شدند.
وقتی من او را به خدمت گرفتم به یاد دارم که او از یونایتد قدردانی می کرد و در آنجا نیز لحظات شگفت انگیزی سپری کرده بود، جایی که او همه چیزش را دوست دارد. این یک باشگاه بزرگ است."
رونالدو قبل از آغاز رقابت های فصل 15-2014 از سیاست های فلورنتینو پرز در نقل و انتقالات انتقاد کرده بود، هرچند رئیس باشگاه هرگونه شکاف میان خود و این بازیکن و همچنین عدم وفاداری او به باشگاه  را رد کرد.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رامون کالدرون: تصور می کنم که کریستیانو از سیاست های پرز خسته شده است؛ احتمال بازگشت 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، ALI REZA J
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازگشت بیرانوند و توقف آنتورپ
  امیری؛ دفاع چپ مطمئن یا بازگشت به پست تخصصی؟
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  زمان بازگشت لواندوفسکی به میادین مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
Wink بازگشت آل کثیر به اردوی پرسپولیس
  سامان در مسیر یک بازگشت دلچسب (عکس)
  بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام
Information احتمال بازگشت دانشگر به استقلال؛ نزدیک به صفر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان