امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیدان: بنزما می‌داند که باید در مادرید گل بزند

سرمربی فرانسوی رئال مادرید کاستیا اعلام کرد که زیدان خودش هم می‌داند که باید در رئال گل بزند.
زیدان: بنزما می‌داند که باید در مادرید گل بزند 1زین‌الدین زیدان با وجود مشکلات اخیر بنزما در گلزنی هنوز به وی اعتماد دارد.
سرمربی فرانسوی رئال مادرید کاستیا در این باره اظهار داشت: بنزما در بازی بعدی گل خواهد زد. او مهم‌ترین مهاجم رئال مادرید است اما اخیرا گل نزده است. منتقدان همیشه حضور دارند. او باید در رئال و فرانسه گل بزند و خودش هم این را می‌داند. بنزما می‌داند چه بازیکنی است و چه انتظاراتی از او وجود دارد. سال گذشته به او نزدیک‌تر بودم اما اکنون ارتباطم با او کمتر شده است زیرا در کاستیا سرم شلوغ است. بنزما در بازی بعدی گل خواهد زد.
وی ادامه داد: احساس خوبی دارم و در کنار یک تیم جوان که من هم می‌توانم از آنها چیزهایی بیاموزم، خوشحالم. این با کاری که در تیم اصلی رئال انجام می‌دادم، متفاوت است. از کار با کارلو آنچلوتی بسیار راضی بودم و پس از یک سال می‌خواستم کار دیگری انجام دهم. این فرصت را داشتم تا به بوردو بروم اما نمی‌خواستم این کار را انجام بدهم بلکه می‌خواستم اینجا در کنار تیم کاستیا بمانم.
سرمربی تیم رئال مادرید کاستیا خاطرنشان کرد: با ژان لوئیس که برای صحبت در خصوص پیوستنم به بوردو به اینجا آمد، صحبت کردم. او شفاف بود و به من گفت که نمی‌توانم بازیکنان زیادی را جذب کنم. پس از اینکه تصمیمم را گرفتم، از آن پشیمان نشدم. می‌خواهم امسال با کاستیا ادامه دهم و سپس باید منتظر آینده باشیم. آرزوهایی دارم و برای قبول هدایت این تیم هدفی دارم. نگهداری از یک تیم این چنینی کار سختی است.
وی اضافه کرد: همه ما باید کارهایی انجام دهیم . ما کارمان را با شکست آغاز کردیم اما سرانجام پس از سه مسابقه به پیروزی رسیدیم بنابراین من برای بازیکنان خوشحال شدم. شانس زیادی تاکنون نداشته‌ام و شایسته بیشتر از اینها بودیم.
زیدان: بنزما می‌داند که باید در مادرید گل بزند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  مذاکرات راموس و مادرید به بن‌بست رسید
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان