امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«آسمان آبي مادرم»،در استان سمنان نمايان مي شود

«آسمان آبي مادرم»،در استان سمنان نمايان مي شود 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سينماخبر ،اکثر لوکيشن هاي اين فيلم در ميان کوه هاي خشک منطقه کلاته رودبار استان سمنان قرار دارد و محور فيلم کودک و نوجوان است. گروه سازنده تلاش مي کنند تا اين فيلم را به جشنواره بين المللي کودک و نوجوان اصفهان برسانند. درميان دوازده فيلمي که تا کنون علي قوي تن در گونه هاي مختلف ساخته است فيلم «آسمان آبي مادرم» پنجمين کار در ژانر کودک و نوجوان است و تا کنون داستان فيلم هاي کودک او تماما از رخدادهاي  مناطق محروم  و شهرستان هاي دور از مرکز بوده است. پيش توليد فيلم «آسمان آبي مادرم» از فروردين سال جاري شروع شد و قوي تن پس از مشخص کردن لوکيشنهاي مورد نظرش و انتخاب چهره جديد براي بازي نقش سارا مادر کودک اصلي فيلم که از ميان مستعدين و دانشجويان سينما انتخاب شده تمرين ها را در منطقه کلاته رودبار و با حضور کودکان منتخب براي بازي آغاز کرد وسپس در اواخر تير ماه  کار کليد خورد.

فهرست عوامل اين پروژه عبارتنداز: نويسنده، کارگردان و تهيه کننده: علي قوي تن، مدير فيلمبرداري: شهاب نوروزيان، صدابردار: احمد صالحي، مدير توليد: داريوش بابائيان، جانشين توليد: علي حسين نژاد، طراح چهره پردازي: رحيم مهدي خاني، اجراي چهره پردازي: نيلوفر اميني، شهرام يکدل، طراح صحنه و لباس: علي قوي تن، نسترن صفري، برنامه ريز: بيژن موسوي کاشاني، عکاس صحنه: حسين حسيني زاده، منشي صحنه: سارا اصلاني، دستياراول فيلمبردار: غلامرضا خسروي، دستياران کارگردان: حسين محمديان، جعفر تژاد، بازيگران: فروغ امجدي، رضا کثيريان فر، حسين محمديان، کمال جواديان، محمد رضا خيري، روح ا... شهادتي، محمود مرتضائي، خليل روشنايي، اميرحسين روشنايي، علي مرادي، ابوالفضل شکاري.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video و من به آسمان زرد کم عمق می نگرم
  تفاهم نامه حمایت از تئاتر استان ها منعقد می‌شود
  آغاز مجدد «سلمان فارسی» از مردادماه/سمنان جایگزین ترکیه شد
  معرفی مستند آبی به رنگ آسمان
  احسان علیخانی: مادرم با من قهر بود!
  مجموعه«آسمان من»به روایت تصویر
  مجموعه«آسمان من»؛ «نیروهای امنیت پرواز»به شبکه یک می آیند
  مجموعه«آسمان من»به روایت تصویر
  «از آسمان» به روايت زندگي «سردار نورعلی شوشتری» مي پردازد
  هلن میرن به « چشم در آسمان » پیوست

پرش به انجمن: