امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بویان کرکیچ هم ازکاتالونیا حمایت کرد!

مردم کاتالونیا بر یک چیز اتفاق نظر دارند . کاتالونیا اسپانیا نیست . مردم منطقه ی کاتالونیا همواره در تلاش برای استقلال از اسپانیا بوده اند . از این روز بویان کرکیچ نیز همزمان با سالگرد جشن های 300 ساله ی کاتالونیا با در دست گرفتن پرچم این منطقه در اینستاگرامش نوشت با این که 4 سال است از خانه دور است اما .....

بویان کرکیچ هم ازکاتالونیا حمایت کرد! 1
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بویان کرکیچ هم ازکاتالونیا حمایت کرد! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، *...J U S T I N...*
آگهی
کاشکی ما هم اونجا بودیم ن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی با من موافقه؟؟؟؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
(11-09-2014، 15:50)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی با من موافقه؟؟؟؟؟؟؟
اره واقعا

پاسخ
(11-09-2014، 15:52)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 15:50)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی با من موافقه؟؟؟؟؟؟؟
اره واقعا

پس بزن بریم

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
(11-09-2014، 15:56)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 15:52)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی با من موافقه؟؟؟؟؟؟؟
اره واقعا

پس بزن بریم
بریم

پاسخ
(11-09-2014، 16:07)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 15:56)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی با من موافقه؟؟؟؟؟؟؟
اره واقعا

پس بزن بریم
بریم

منو هلنا الان اوجاییما

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هشدار حمید سوریان: کشتی حمایت نشود سقوط می‌کنیم
  امری: ‌در آرسنال از من حمایت نشد
  حمایت مارادونا از رونالدینیو: او مجرم نیست
  حمایت جهانبخش از خانم فوتبالیست/عکس
  سیدجلال: باید مانند برانکو از کالدرون حمایت شود
  حمایت تمام قد علی پروین از انصاری فرد و کالدرون
  دلیل حمایت مجیدی و رحمتی از برنامه نود
  حمایت بیرانوند از کی‌روش (عکس)
  حمایت فولادی ها از کاپیتان محروم (عکس)
  حمایت رئیس باشگاه ریورپلاته از لیونل مسی

پرش به انجمن: