امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نویر:نمی‌خواستم هیگوآین را مصدوم کنم

مانوئل نویر می‌گوید از این که به عنوان بهترین بازیکن اروپا انتخاب نشده است ناراحت نیست. او همچنین برای اولین بار برخوردش با گونسالو هیگوآین را در جام‌جهانی برزیل غیرعمدی خواند.
نویر:نمی‌خواستم هیگوآین را مصدوم کنم 1مانوئل نویر در یکی، دو سال گذشته در تیم بایرن‌ مونیخ عملکرد بسیار خوبی داشت. اوج کار این دروازه‌بان جام‌جهانی برزیل بود که با واکنش‌های خوبش توانست به ژرمن‌ها کمک کند تا این تیم به قهرمانی در جام‌جهانی برسد.
دروازه‌بان تیم ملی آلمان درباره برخوردش با گونسالو هیگوآین در فینال جام‌جهانی برزیل گفت: قطعا او را دیدم که سمت توپ می‌رود. هیچ قصدی برای مصدوم کردنش نداشتم و فقط برای دفع توپ جلو رفتم. برایم مهم بود که زودتر به توپ برسم و این موقعیت را دفع کنم. خوشبختانه موفق به انجام این کار شدم البته بعد از این صحنه دیدم که با هیگوآین برخورد کردم و او به زمین افتاده است. به هیچ وجه نمی‌خواستم به او آسیب برسانم.
نویر درباره نقش خود در زمین مسابقه گفت: حس می‌کنم نقشم در زمین مسابقه نسبت به قبل بیشتر شده است و مسئولیت بیشتری در تیمم بر عهده دارم. به تنهایی رهبر تیمم نیستم و تنها یکی از اعضای تیم آلمان و بایرن مونیخ هستم.
مانوئل نویر در کنار آرین روبن و کریستیانو رونالدو در بین نامزدهای نهایی بهترین بازیکن فوتبال اروپا قرار داشت ولی این کریستیانو رونالدو بود که به لطف گل‌های زیادش در فصل قبل عنوان بهترین بازیکن اروپا را به خود اختصاص داد.
نویر در پایان درباره انتخاب رونالدو به عنوان بهترین بازیکن فوتبال اروپا گفت: از انتخاب رونالدو ناراحت نشدم و به او تبریک گفتم. من یک ورزشکار جوانمرد هستم.
نویر:نمی‌خواستم هیگوآین را مصدوم کنم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برچسب غیر قابل‌فروش پرز روی ستاره همیشه مصدوم
  استراماچونی: وراتی را برای اینتر می‌خواستم اما...
  نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد
  رئیس بایرن: به هیچ وجه دنبال بدنام کردن نویر نیستیم
  سانیول: دیاباته زیاد مصدوم می‌شد
  هیتسفیلد: نویر بهترین دروازه‌بان جهان است
  مدیر ورزشی بایرن مونیخ: نویر برای ما ارزش زیادی دارد
  انصاریان: از تتلو خواستم حرمت علی کریمی را نگه دارد
  سپ مایر: نویر بهترین دروازبان جهان است
  بایرن با نویر به بن بست رسید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان