امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قهرمانی سرنا ویلیامز در تنیس آزاد آمریکا

"ویلیامز" در دیدار پایانی تنیس آزاد آمریکا با نتیجه 2 بر صفر حریف خود "کارولین وژنیاکی" از دانمارک را شکست داد. این بازی 75 دقیقه به طول انجامید و در دو ست با نتایج مشابه 3-6 به پایان رسید.

ویلیامز 32 ساله در حالی که گریه می‌کرد، درباره قهرمانی خود گفت: برایم باعث افتخار بود که اولین گرنداسلم خود در این مکان را کسب کردم و اکنون هجدهمین عنوانم را نیز در اینجا به دست می‌آورم. بسیار احساساتی هستم. از ابتدای سال تمام تلاشم این بود که به این مقام برسم. واقعا فکر نمی‌کردم که بتوانم. حقیقتا رسیدن به این مقام آسان نبود.

وژنیاکی نیز درباره این بازی گفت: سرنا قهرمانی باور نکردنی است و بیرون و درون زمین برای من الهام‌بخش است. فکر می‌کنم در هفته‌های اخیر نسبت به همیشه بهتر کار کردم و رسیدن به فینال برایم نشانه مثبتی از آینده بود.

سخت‌ترین قسمت این بازی برای ویلیامز این بود که باید با نزدیک‌ترین دوست خود مسابقه می‌داد. ویلیامز و وژنیاکی پیش از بازی‌ها با هم به تعطیلات تابستانی رفته بودند. با این حال بعد از شروع بازی ویلیامز ثابت کرد که در زمین مسابقه هیچ دوستی وجود ندارد.

جایزه این بازی 3 میلیون دلار بود و همراه با آن یک میلیون دلار برای برد رقابت‌های دوره‌ای آمریکا به ویلیامز داده شد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video مسابقات WWE | اولین مسابقه برای قهرمانی کمربند آمریکای شمالی
  تاریخ‌سازی وفایی؛ قهرمانی جهان تقدیم به مادربزرگ!
  دیاباته قید جشن قهرمانی را هم زد
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  این دانمارک به فکر قهرمانی است (عکس)
  مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی
  جام قهرمانی از دست طارمی و یارانش لیز خورد
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  نایب قهرمانی ماسیک در بلژیک با لژیونرهای والیبال ایران
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان