امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرات خواندنی ستاره‌های ایرانی درباره مرگ!

Heart 
نظرات خواندنی ستاره‌های ایرانی درباره مرگ! 1

* مجتبی جباری
بیشتر از مرگ از اعمالم می‌ترسم و اگر چیزی از عمرم باقی نمانده باشد و چیزی در آن لحظه نجوا هم فقط از خدا طلب بخشش و مرگ بی‌دردسری می‌کنم.

* حمید سوریان
دلم می‌خواهد راحت و بی‌مزاحمت برای دیگران بمیرم و آن قدر آدم خوبی باشم که وقتی مردم روی سنگ قبرم بنویسند ورزشکار با اخلاق مرد.

* مهرانه مهین‌ترابی
مرگ لحظه‌ای ناگزیر در زندگی هر موجود زنده‌ای است فقط کاش همیشه قدر یکدیگر را بدانیم و می‌خواهم طوری بمیرم که کسی کینه‌ای از من به دل نداشته باشد.

* علیرضا محمد
بالاخره هر کسی یک روز می‌میرد، ولی من نمی‌خواهم توی زمین فوتبال بمیرم.دوست دارم روزی که قرار است این اتفاق برایم بیفتد کنار خوانواده‌ام باشم.

* فرمان فتحعلیان
آرزویم مرگ پر آرامش است طوری که خودم هم نفهمم چه شد.اما رفتن و مردنم باعث شادی کسی نشود که بگویند خوب شد که مرد.

* علی پروین
مرگ حق است آقا! اما برعکس تمام حق‌ها گرفتنی نیست و به شما می‌دهند و امیدوارم که خوبش را به من بدهند.

* علی کریمی
دوست دارم طوری بمیرم که خانواده‌ام به من افتخار کنند و کسی را نرنجانده باشم، اما یک جورهایی هنوز از مرگ می‌ترسم.

* پوریا پورسرخ
می‌خواهم لحظه‌ای این اتفاق برایم بیفتد که وقتی به پشت سرم نگاه می‌کنم کاری نکرده باشم که از انجامش پشیمان و شرمنده باشم.

* نیما مسیحا
خیلی خوب است که آرام بمیرم مثلاً در خواب و…امیدوارم آن لحظه خدا از من راضی باشد.

* هادی ساعی
دلم می‌خواهد با عزت و افتخار بمیرم.

* بهنام صفاریان
من عاشق سرعتم و به نظرم اگر حین مسابقات اتومبیل‌رانی چپ کنم و بمیرم هیجان‌انگیز باشد.

* سپهر حیدری
معتقدم مرگ پایان و آخر کار ما نیست و برای همین می‌تواند خیلی هیجان‌انگیز باشد.اما تا به حال به این فکر نکرده‌ام چطور بمیرم.شاید خیلی ساده و در خواب گزینه‌ خوبی باشد.

* آرش برهانی
مرگ می‌آید و همیشه هم وقتی می‌آید که انتظارش را ندارید و ما هرگز به درستی باورش نمی‌کنیم.امیدوارم روزی سراغ من بیاید که حسرتی در دلم نمانده باشد و به آرزوهایی که می‌خواهم رسیده باشم.

* اردلان شجاع‌کاوه
به قول شاعر نمی‌دانم پس از مرگم چه خواهد اما دوست داشتم نوع مردنم را می‌دانستم تا خودم را آماده کنم.

* یوسف تیموری
کاش جوری بمیرم که همه بگویند حیف شد که مرد نه اینکه راحت شدیم یا مثلاً از دستش خلاص شدیم و این جور حرف‌ها.

* فلامک جنیدی
فقط مریض نباشم و در بستر بیماری نمیرم کافی است.

* مهناز افشار
دلم نمی‌خواهد خفه شوم یا در آب غرق شوم مرگ هر چه با آرامش و بی‌سر و صداتر باشد بهتر است.
نظرات خواندنی ستاره‌های ایرانی درباره مرگ! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط دعا کنید ، GAME LOVE ، nily
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
Thumbs Up | بهترین فیلم‌هایی که درباره فرار از زندان ساخته شده‌اند |
  جیک جیلنهال احتمالا ستاره اصلی فیلم Ambulance مایکل بی خواهد بود
  ادی ردمین درباره تأثیر شیوع کرونا روی فیلمبرداری این پروژه می‌گوید
  مرور زندگی اسرای ایرانی دوران جنگ با بازپخش «نبردی دیگر» از شبکه افق سیما
  کلویی گریس مورتس ستاره سریال The Peripheral شبکه آمازون خواهد بود
  هالک ستاره ترامپ در هالیوود را تخریب کرد
  ◘|هرآنچه درباره فیلم جان ویک ۴ می‌دانیم|◘
  یونیورسال فیلمی درباره بدلکاری با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی دیوید لیچ می‌سازد
  فصل هفتم «شام ایرانی» کلید خورد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان