امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معضل دختران ساپورت پوش در خیابانهای تهران

معلوم نیست واسه چی از این چیزا میپوشن:cool:
آیا سردشونه؟؟؟؟
آیا با پوشیدن ساپورت ذوق مرگ میشن؟؟
نظر شما چیه؟؟Big Grin
پاسخ
آگهی
بی کیفیت تک عکسDodgy
معضل دختران ساپورت پوش در خیابانهای تهران 4
پاسخ
ههههههههییییی............
پاسخ
خب این ها فقط برای جذب پسر ها این جوری می کنن Blush
خب ما پسر ها خیلی مهم هستیمBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
(11-09-2014، 15:07)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضل یعنی چی اخه چرا بی فرهنگی و رواج میدید اقا اون خانم دوست داره با ساپورت بیاد بیرون یکی هم دوست داره تا جایی که ممکنه خودشو بپوشونه وظیفه ما احترام به هر دو هست
اوخیییییییییییی.توبرو به بدون ساپورتش احترام بذار .با ساپورتش پیکش.به ساپورتیا به اندازه ی کافی پسرای......بهشون احترام میزارنDodgy

(11-09-2014، 16:48)پری استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا ساپرت نی جوراب شلواریه-خانما دقت کنید بعد یه چیزی بگید لطفا
چه فرقی داره.جوراب شلواریه که بدتره بری تو خیابون بپوشی.اونم جلوی چشم یه مشت...............

حالا ساپورت یه چیزی.جوراب شلواریه کل دود مانتو برباد میده

به هرحال از دوتاش متنفرم

(08-09-2014، 19:35)دریا+17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2014، 19:24)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل دخترا برای خریدن ساپورت اینکه 10 هزار تومن بیش تر نیستBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اخی چقدتوبامزه ای اصلانم اینطورنیست
اوخیییییییییییییییییییییی.نازی.پس چطوریه.میخوان پاهای نی قلیونیشون نشون بدن یکم جلب ....بشه.اون اصلانتم درست کن.تو برو ساپورت بپوش من نمیگم به خاطر پول بوده من میگم به خاطر یه چیزه دیگه بوده.اوکییییییییییییییییییییییی.

حالا اینا به کنار من موندم اونایی که پاشون لاغره چرا ساپورت میپوشن اینهوووووووووووووو نی قلیون والا
پاسخ
چیز بدی نیس ک..
پاسخ
آگهی
توجه توجه..!
اینجا ایران است..!
.
.
.
.
.
.
:|
طرف ساپورت قرمـــز پوشیده کیف کرده اما نمیدونه شبیه انبردست شده..! ._.*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ᴍᴀʀsʜᴀʟʟ ᴍᴀᴛʜᴇʀs
پاسخ
 سپاس شده توسط |мιѕѕ мєняαѕα|
عـزیـزم هـمه جـا ایـن طـوری فـقط تـهران نیـس ک
پاسخ
Dodgy Dodgy Dodgy
پاسخ
(31-01-2015، 21:46)..parinaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 15:07)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضل یعنی چی اخه چرا بی فرهنگی و رواج میدید اقا اون خانم دوست داره با ساپورت بیاد بیرون یکی هم دوست داره تا جایی که ممکنه خودشو بپوشونه وظیفه ما احترام به هر دو هست
اوخیییییییییییی.توبرو به بدون ساپورتش احترام بذار .با ساپورتش پیکش.به ساپورتیا به اندازه ی کافی پسرای......بهشون احترام میزارنDodgy

(11-09-2014، 16:48)پری استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا ساپرت نی جوراب شلواریه-خانما دقت کنید بعد یه چیزی بگید لطفا
چه فرقی داره.جوراب شلواریه که بدتره بری تو خیابون بپوشی.اونم جلوی چشم یه مشت...............

حالا ساپورت یه چیزی.جوراب شلواریه کل دود مانتو برباد میده

به هرحال از دوتاش متنفرم

(08-09-2014، 19:35)دریا+17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2014، 19:24)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل دخترا برای خریدن ساپورت اینکه 10 هزار تومن بیش تر نیستBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اخی چقدتوبامزه ای اصلانم اینطورنیست
اوخیییییییییییییییییییییی.نازی.پس چطوریه.میخوان پاهای نی قلیونیشون نشون بدن یکم جلب ....بشه.اون اصلانتم درست کن.تو برو ساپورت بپوش من نمیگم به خاطر پول بوده من میگم به خاطر یه چیزه دیگه بوده.اوکییییییییییییییییییییییی.

حالا اینا به کنار من موندم اونایی که پاشون لاغره چرا ساپورت میپوشن اینهوووووووووووووو نی قلیون والا

دوسته خوبمون خیلی قشنگ گفت.
یکی میخواد ساپورت بپوشه و یکی میخواد چادر بپوشه.تو باید به هردو احترام بذاری
در فرهنگ ما جا افتاده که تا هرکی مانتوش کوتاهه یا یک پسری که موهاش رو فلان جور درست میکنه فا.شه هست واسه ی همین وقتی که کسی اینجوری لباس بپوشه میوفتن دنبالش.
زمانه شاه ملت از بچگی باهم به مدرسه میرفتن.ولی اینجور روابطی که ما الان داریم اون موقع بود؟دقیقا عینه اینه که به یک بچه بگی تو کمدو نگاه نکن.فکرکردی اون بچه قبول میکنه؟
من نمیدونم چرا به همه چیزه ملت باید کار داشته باشیم.چرا مرغه همسایه غازه.چرا خشتکه فلانی گشاده.چرا یه من دوزاره.کسی که میره عمله بینی انجام میده بچه غرتی و سوسول نیست.این یک کمبودیه که تو زندگیش احساس کرده و میخواد اینو برطرف کنه.به شما هم در یک کلام ربطی نداره که کی چیکار میکنه و کی چیکار نمیکنه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  40کار که دختران نمیتوانند انجام بدهند
  عكس هاي دختران بالا شهر اون قديما
  جراحی های زجر اور این دختران برای زیبا شدن
  گزارشی باورنکردنی از یك ست لباس زنانه در تهران: ۵۰ میلیون‌تومان ناقابل!!
  راهنمایی برای کلاس آموزش فست فود در تهران
  مردی که در تهران مرده اما در رشت زنده اس!!!
  تخريب بزرگ‌ترین خانه تهران+ عكس
  عشق پسران بیشتر است یا دختران
  ترفند عجیب و بسیار جالب دختران مسلمان ترکیه !!!!!!!!!بدوبدو خیلی خیلی باحاله

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان