امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مکانی:نباید دنبال مقصر باخت به تراکتورسازی باشیم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مستحق باخت نبودیم و نباید دنبال مقصر شکست باشیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ سوشا مکانی پس از شکست سه بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت: ما واقعا خوب بازی کردیم، کاری به نتیجه ندارم اما نباید دنبال مقصر باخت باشیم و بگوییم چه کسی مقصر این باخت است. بعد از گل اول می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و باید با زدن گل‌های بیشتر بازی را اداره می‌‌کردیم. یک گل پشتوانه خوبی برای پیروزی آن هم مقابل تیمی مانند تراکتورسازی نیست. می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم که این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس، تراکتورسازی را در اواخر بازی تشویق کردند، گفت:‌من در مورد این مسئله نظر خاصی ندارم.

مکانی در مورد اینکه تا دقیقه 70 پرسپولیس خوب بود اما بعداز آن گل به خودی شرایط تغییر کرد و چگونه گل اول را خورد،‌گفت: وقتی گل نمی‌زنیم همین می‌شود من برای حمایت از پشت دفاع خروج کردم اما توپ اتفاقی به سر بنگر خورد و کمانه کرد و گل شد. می‌توانستیم با زدن دو سه گل تراکتورسازی را شکست دهیم و تا دقیقه 70 تیم برتر بودیم. شایستگی برد را داشتیم، ما هنوز در شوک هستیم.

وی در مورد اینکه با نیلسون اختلاف دارد یا نه، گفت: در مورد این موضوع حرف نمی‌زنم.

مکانی در مورد اینکه سازمان لیگ گل به خودی را به نام او ثبت کرد،‌گفت: لطف کرده است.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مقصر این بحران بازیکنان یوونتوس هستند
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  توجیهات سرمربی الاهلی بعد از باخت به استقلال/از داور تا روزه‌داری
  اینتر با این زوج مخوف به دنبال قهرمانی (عکس)
  شایعه جدید پیرامون ازمون. لیورپول به دنبال جذب مهاجم ایرانی زنیت.
  مخالفت گسترده هواداران آنتورپ با سرمربی این تیم/نمره متوسط بیرانوند در شب باخت آنتورپ
  تیم‌های ایتالیایی به دنبال خرید مجید حسینی
  آنتورپ به دنبال جذب دروازبان جدید. اینده بیرانوند در تاریکی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان