امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدیر تجاری PES: “پیش از این که FIFA 15 را ببینم، نگران بودم”

مدیر تجاری PES: “پیش از این که FIFA 15 را ببینم، نگران بودم” 1
در سال های اخیر FIFA گوی سبقت را از تمامی بازی های فوتبال ربوده است اما پس از عرضه ی کنسول های جدید در سال گذشته، PES آماده رقابت مجدد است.

Adam Bhatti، مدیر تجاری PES اذعان کرده که از بابت عقب افتادن از FIFA در سال ۲۰۱۵ نگران بوده تا این که بازی FIFA 15 را مشاهده کرده است. او این گونه به بیان اظهارات خود پرداخته است:
نقل قول: “قصد بی احترامی ندارم اما من تا قبل از این که FIFA 15 را ببینم، نگران بودم. می دانم که آن ها بسیاری از تمرکز خود را بر رو مدهای بازی و محتوای این چنینی گذاشته اند، شاید برای امسال بر روی این ها متمرکز بوده اند. اما ما برای رسیدن به رقابت کاملاً سریع حرکت کردیم، سریع تر از آن چه فکرش را می کردم. گمان می کنم بسیاری از این سرعت به خاطر موتور FOX بوده است.”
او درباره قدرت موتور بازی سازی FOX این گونه توضیح می دهد:
نقل قول: ” FOX موتور بسیار قدرتمندی است و من مطمئن هستم شما قدرت آن را در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain دیده اید. فکر می کنم موفق به ساخت یک بازی شده ایم که در نگاه اول واقعاً خوب به نظر می رسد.
البته همچنان در حال حرکت رو به جلو است و ما در حال کار بر روی انیمیشن ها و گرافیک بصری هستیم به این دلیل که کار ما تمام نشده است و مقداری دیرتر بازی را عرضه می کنیم بنابراین زمان بیشتری برای پرداخت (پولیش) بازی داریم. در حال حاضر در جایگاه واقعاً خوبی به سر می بریم.”
بازی PES 2015 در تاریخ ۲۳ نوامبر و حدود ۲ ماه دیرتر از FIFA 15 روانه بازار می شود.
مدیر تجاری PES: “پیش از این که FIFA 15 را ببینم، نگران بودم” 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوری بارلوگ: نگران شباهت‌های Assassin’s Creed Valhalla و God of War نباشید
  FIFA 17 در جشنواره‌ی Insomnia58 انگلستان قابل بازی خواهد بود
  جدول فروش بریتانیا: FIFA 16 همچنان در صدر
  تغییراتِ گیم پلی FIFA 16 و نارضایتی برخی کاربران
  تصاویر فوق العاده FIFA 16
  تصاویر جدیدی از عنوان FIFA 16 منتشر شد | نگاهی به بازیکنانِ بازی بیاندازید
  سیستم موردنیاز عنوان FIFA 16 مشخص شد
  FIFA 16 از بهبود گیم پلی و مدافعانی چابک برخوردار است
  پیش گویی: برای اجرای FIFA 16 به سیستمی با این مشخصات نیازمندید
  مدیر عامل Remedy این کمپانی را ترک کرد | دلیل تاخیر Quantum Break مشخص شد

پرش به انجمن: