امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«آل پاچينو» از افسردگي مي‌گويد

«آل پاچينو» از افسردگي مي‌گويد 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروه بين الملل؛ سينما خبر- همزمان با برگزاري هفتاد و يکمين جشنواره بين المللي فيلم ونيز،‌ «آل پاچينو» بازيگر با سابقه هاليوود درباره بيماري افسردگي سخن گفت.

اين بازيگر کهنه کار که با دو فيلم «مانگل هورن» و «Humbling» در جشنواره ونيز حاضر شده است علت پذيرفتن نقش در فيلم «Humbling» را تغاير بين شخصيت تراژيک و کمدي عنوان کرد.کاراکتري که با پيرشدن،‌ احساس او براي کارش کمتر و کمرنگ تر مي شود،‌ بنابراين او تصميم مي گيرد تا کمي به خود استراحت دهد و همين او را به ورطه افسردگي مي کشاند. حالتي از افسردگي که خود «پاچينو» اين روزها نسبت به حرفه اي احساس مي کند.
«پاچينو» همچنين درباره خودش گفت: ممکن است افسرده باشم ولي نمي دانم. مردم افسرده مي شوند و به دنبال آن هميشه ناراحت هستند. اين حالت کشنده و مرگ آور است و من آن حالت را مي شناسم ولي نه به شدت زياد،‌ چون شانس را با خودم همراه مي بينم.
وي افزود: در قسمت دوم فيلم «پدرخوانده» مايکل کورلئونه کاملا افسرده است و من فکر مي کنم تا حدودي افسردگي را تجربه کرده ام.
پاچينو همچنين نظرش را درباره فيلم «نگهبانان کهکشان» اين گونه عنوان کرد: فيلم «نگهبانان کهکشان» را ديدم. فوق العاده و بسيار سرگرم کننده و خلاق بود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازيگر بااخلاق سينما و تلويزيون از تنها عامل پايداري ازدواج مي‌گويد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان