امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمود گودرزی: در جهان بهتر از کروش هم وجود دارد

وزیر ورزش و جوانان می گوید هیچ دخالتی در کار فدراسیون‌ها نمی کند.

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت:«من تمام تلاشم را کردم تا در ماجرای کروش و کفاشیان دخالتی نداشته باشم.انتخاب سرمربی و تمام موارد مربوط به ثبت قرارداد و ...مربوط به فدراسیون فوتبال می شود.این کار‌ها را هیات رییسه و رییس فدراسیون فوتبال باید انجام بدهند.»

وزیر ورزش این را گفت و ادامه داد:«ما تمام تلاش خودمان را می کنیم تا در کار هیچ فدراسیونی دخالت نکنیم اما اگر آنها از ما مشورت بخواهند به آنها مشورت می دهیم اگر هم نخواهند که مختار هستند و می توانند مستقل عمل کنند.»

گودرزی با بیان اینکه سرمربی تیم ملی فوتبال باید مثل سایر حوزه‌ها توسط فدراسیون انتخاب شود ادامه داد:«همه این کارها را باید خود فدراسیون انجام بدهد.اگر هم یک زمان از ما کمک مالی خواستند در چارچوب تقویم پیش‌بینی شده و توانمندی‌های وزارت ورزش به آنها کمک می شود.من این مسئله را تکذیب می کنم که مستقیم یا غیر مستقیم در گزینش افراد دخالت می کنم.»

وزیر ورزش در پایان درباره کروش هم حرف زد و گفت:«طبیعی است که گزینه های بهتری هم در جهان نسبت به کروش وجود دارند.از جمه در کشور های اروپای غربی،شرقی و آمریکای لاتین.صحبتی که من در هفته دولت داشتم، یک بحث کارشناسی بود و نباید آن بحث کارشناسی را با جهات سیاسی و اجتماعی مخلوط کرد.»
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  محمود فکری و یک تصمیم قابل تامل
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
Subarrow مطهری: پرسپولیس ژن قهرمانی دارد
  چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
  پنجعلی: پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد
  کارشنکی AFC علیه تیم‌های ایرانی ادامه دارد
  سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است
  AFC: احتمال تغییر میزبان‌ها به یک شرط وجود دارد
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  رسمی: محمود فکری سرمربی جدید استقلال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان