امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منصوریان: بی جهت سه امتیاز را تقسیم کردیم

علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت گفت:امیدوارم در بازی های آینده ایراداتمان را برطرف کنیم و بتوانیم از این تیم جوان یک تیم حرفه ای بسازیم.
[rtl]
به گزارش سایت فوتبال ایران، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد عنوان کرد:ما متاسفانه سه امتیاز را بی خود و بی جهت تقسیم کردیم. در دیدار قبلی مان بازی خوبی را انجام دادیم. متاسفانه در این مسابقه بی دلیل سه امتیاز را تقسیم کردیم. تیم ما در برخی اوقات حرفه ای عمل نمی کند.

وی ادامه داد: بحث هوادار در فوتبال ما کلی است. جذب هوادار یک پروسه وحشتناک دارد که ممکن است انجام آن 10 سال طول بکشد. باید برای هوادار امکانات را فراهم کرد. بحث بعدی امنیت شغلی است که باعث بالا رفتن کیفیت بازی ها می شود و این چنین مسابقات جذاب تر خواهند شد و تماشاگران بیشتری می آیند.

سرمربی نفت درباره گل تیم گسترش که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید گفت:ما در تمرینات هفتگی مان به طور ثابت ضربه به دروازه را تمرین می کنیم. من زمانی که بازی می کردم هم روی این تمرین کار می کردم.همیشه به دنبال این بودم که کمربند تیمم را محکم ببندم.

منصوریان تاکید کرد:امیدوارم در بازی های آینده ایراداتمان را برطرف کنیم و بتوانیم از این تیم جوان یک تیم حرفه ای بسازیم. ما سال گذشته سهمیه گرفتیم و امسال باید یک نماینده شایسته باشیم.
[/rtl]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
  مارکینیوش: گل های احمقانه ای دریافت کردیم
  بایرامی: روحیه بازی با پرسپولیس را حفظ کردیم
  دیدار صمیمانه منصوریان و آذری در اراک(عکس)
  مکافات اینستاگرامی منصوریان بعد از قرارداد سه ساله!
  رسمی؛ منصوریان سرمربی تراکتور شد
  فروش امتیاز تیم لیگ برتری فوتسال برای پرداخت طلب بازیکنان
  فتاحی: مستندات جدیدی به کمیته استیناف ارائه کردیم
  مهندسی نتایج؟ پرسپولیس 10 امتیاز اختلاف دارد
Wink با حکم فیفا می‌توانستم از پرسپولیس امتیاز کم کنم ؛ تا دیروز پسر پرسپولیس بودم حالا غر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان