امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رسوایی

سلام دوستان/. big.k هستم/.
امیدوارم حالتون خوب باشه/.
امروز یکی از بزگ ترین افرادی که اینجا هست و خیلی هم نسبت به خودش اعتماد به کهکشان داره رو قراره برتون رسوا کنم/.
این فرد یه مدیره عقده ایه/.
این فرد به قدرت رسید چون میخواست هر کسی که اذیتش کرده از سره راهش برداره/.
این فرد مدیریت رو بلد نیست/.
این فرد با گزارشات من کاراشو میکرد/.
من P.K.2 هستم/.
فردی ک دیشب بی هیچ دلیلی محروم شد/.با تاریخی بدونه اتمام/.
چرا شیوا منو بن کرد/.چون میدونه اگه من بخوام چیزی بگم ابروش میره/. دیشت تو اتا پیشنهادات ی چیزایی از کار های شیوا لو دادم ک خوشش نیومد البته هر جای اون بود خوشش نمیومد چون کار هایی لو دادم ک کسی نبید بدونه/.
خب بگم یکی از مدیرانه لایق به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
APPLE 50 که لیاقت مدیریت هم داره ی چیزه قشنگی گفت
نقل قول: لازم نیس وقتی یه مدیر دیگه جوابی رو میده
شما دوباره اونو تکرار کنید (:

درضمن باید به نظرات کاربرای دیگه احترام بزاریم
چه درست باشه و چه غلط

همون گوشزد عرفان بس بود..
ک شیوا به نظر من احترام نزاشت هیچ منم بن کرد حالا بگزریم ک شیوا ادم عقده داریه
راجب این حرف ی توضیح کوچیکم بدم/.
نقل قول: توهم فانتزی به این میگنرسوایی 1الان یوزرتون بسته میشه ببینم کدوم سازمان پیام میده بدلیل حرفای یک کودک 14ساله که توپخ ب دختره مردم میگه عکستو بده ببینم بدرده .....میخوری یا نهرسوایی 1
یسری از مسائل رو نباید گفت/. بعدش اون دختر خانوم از من عکس خواست بعدش ک دیدم عکسو نمیدونم از کجاش دراورده بهم نشون داد گف اینم از شما من کف کردم اون هم به خاطر اینکه از دوستای شیواست یا نمیدونم هر کوفت دیگه براش پارتی بازی کرده (ببینید ی مدیره خوب اینطوریه)/.

مدیره لایق کیه/.
مدیره لایق کسی هست ک احترام سرش بشه نه مثه شیوا /.برای مثال(روزه تولدش من بهش تبریک گفتمبهم میگه برو بابا حال نداریم)|: شما به این میگید مدیر:|

مدیر ینی erf@n ینی +melodi ینی اون هایی ک به حرفت احترام میزارن ینی اونایی کی وقتی حرف میزنی بهت میگه اینجا اشکال داره و کجای حرفت درسته/. من تو اینجا همه ی بچه ها قدیمی ترم (البته بعد از ادمین های کل) من ساله 2011 اینجا عضو شدم در صورتی ک شیوا 2013 عضو شد/. حالا نمیخواهم اقا صابر رو بگم تقصیره اونه اصلا اون ی مدیره لایق و با فهمه چون به حرفه من و بچه های دیگه گوش میکنه /. ولی بهتره بعد از ی یکی دو سال مدیرا رو عوض کنه مثلا مثه پسره تنها در صورتی ک شیوا 2 تا ستاره ی گلد داره اون 5 تا ستاره ی گلد داره/.

ی سری به بیوگرافیه شیوا بزنیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیوا
نقل قول: ترجیح میدم گرگ باشـــــــــم، فقط همـــــــــین گرگ باشم
گرگ ی حیونه درندس اینو همه میدونید.
موفقيت براي اشخاص کم ظرفيت، مقدمه گستاخي است .
شما ک عقده داری چرا مدیر شدی !؟ تو که ظرفیتشو نداری بیخودی اخطار میدی!
.حسادتِ دوست، از رقابتِ دشمن بدتره !
خب میدونم حسادت نمیکنی ولی من دارم کاره تورو انجام میدم دیگه پس این هم ی نوع حسادته
بزارید ی یزی بگم ی روزی من به apple 50 ی چیزی گفتم ک منظورمو نفهمیدی ی اخطار 50 دادمعنیه اون حرفو بهش گفتم بهش گف مرسی
ولی شیوا سره هیچی هم به من هم به احسان همه ی سری دیگه اخطار داد سره چی سره این (.)

شیوا به من کیگه بچه = (خانوم غوله شمایی ک میگی بزرگی چرا کارتو درست انجام نمیدی ک ه باید سرش ادم سرکوب کنی/کارتو درست انجام بده ک مشکلی پیش نیاد/.

از عرفان ملودی اپل50 تشکر میکنم چون وجود شونو ثابت کردن و ثابت کردن ک انتقادات رو قبول میکنم از ملودی ممنوم بهم یکی از اشتباهتمو گفت

از صابر خان تشکر میکنم که به حرفام گوش داد بهم کمک کرد اقا صابر اینشاالله وبت رنک 1 وب های تفریحی رو بگیره.

میگم ادم باید خودشو درست کنه نه دیگرانو.

اگه هم مشکله نوشتاری داشت بزارید به حسابه اینکه سری نوشتم.و بیشتر به حرف و کلامم اهمیت دادم تا تا درسی یا غاط بودنه کلماتم/.
هر چیزه دیگه ای ک یادم بیاد مینیویسم.

بچه ها لطفا بخونید.
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان