امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تورس : چیزهای زیادی از مورینیو یاد گرفته‌ام + عکس تورس با لباس میلان

تورس : چیزهای زیادی از مورینیو یاد گرفته‌ام + عکس تورس با لباس میلان 1

این مهاجم اسپانیایی به مدت دو فصل و به صورت قرضی راهی تیم میلان شده است، وی در نشست مطبوعاتی گفت:

"همه چیز طی در روزهای ابتدایی خیلی به سرعت دنبال شد. من در میلانلو حاضر شدم و با بازیکنان و مسئولان کادرفنی تیم دیدار کردم. بازی میلان مقابل لاتزیو را از نزدیک دیدم و امیدوارم تیم قدرتمند تر از قبل شود.برای اینکه موفقیت های میلان را دید و به بزرگی این باشگاه پی برد، نیازی نیست به موزه این باشگاه رفت، من قهرمانی‌های زیادی از میلان دیده ام. این یک چالش بود که من به آن نیاز داشتم و از بودنم در اینجا بسیار خوشحالم."

تورس افزود:

"در اروپا سه لیگ مهم وجود دارد که من پس از اسپانیا و انگلیس، اکنون فرصت بازی در ایتالیا سومین لیگ معتبر اروپا را هم به دست آوردم. امیدوارم بتوانم برای میلان گلزنی کنم و این تیم را به بهترین جای ممکن برسانم. من مشکلی با سازگار شدن با فوتبال انگلیس نداشتم و فکر نمی‌کنم اینجا هم چنین مشکلی وجود داشته باشد. انتظار دارم فصل بزرگی پیش رویم باشد و میدانم که میلان دوباره به سطح اول اروپا برمی‌گردد و نسبت به این مسئله هیچ تردیدی ندارم."

فرناندو تورس اسپانیایی در خصوص خوزه مورینیو نیز گفت:

"با وی رابطه حرفه ای داشتم و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم، وقتی به او گفتم که می‌خواهم به میلان بروم، او برایم آرزوی موفقیت کرد و از شور و اشتیاق ایتالیایی ها برای فوتبال برایم گفت. برای وی آرزوی موفقیت می‌کنم. "

پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Navisa. ، ◄Iяαи►
آگهی
(: تورس در میلآن (: چه نفعی ببره تیمش |: تو این 24 سآعت آخر چقدر این تیمآ سود بردن |: یکیش همین منچستر بآ دیمآریآ یآ همین بآیرن بآ ژآوی آلونسو |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(03-09-2014، 21:26)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(: تورس در میلآن (: چه نفعی ببره تیمش |: تو این 24 سآعت آخر چقدر این تیمآ سود بردن |: یکیش همین منچستر بآ دیمآریآ یآ همین بآیرن بآ ژآوی آلونسو |:

اتفاقا فک نکنم تو میلان بتونه کاری کنه !
تو چلسی هم کلا نیمکت نشین شده بود !!!
تنها جایی که مناسب تورسه فقط اتلتیکو مادریده …!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی؛ قرارداد قرضی هافبک میلان دائمی شد
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  فوری: ژوزه مورینیو از تاتنهام اخراج شد
  فینال کم تاثیر است؛ مسی تصمیمش را گرفته
  زلاتان امروز قراردادش با میلان را تمدید می‌کند؟
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان