امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چک: آبی رنگی است که هیچ وقت تغییر نمی‌کند

دروازه‌بان تیم چلسی عنوان کرد در این تیم خواهد ماند و برای پس گرفتن جایگاهش در ترکیب ثابت خواهد جنگید.
چک: آبی رنگی است که هیچ وقت تغییر نمی‌کند 1پتر چک، دروازه‌بان با سابقه چلسی که این فصل نیمکت‌نشین تیبو کورتوآ شده، مورد توجه تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و کوئینز پارک رنجرز قرار داشت، در ساعات پایانی نقل و انتقالات شب گذشته چک در گفت‌وگو با سایت چلسی خیال هواداران این تیم را راحت کرد و عنوان کرد در چلسی می‌ماند.
دروازه‌بان چلسی درباره حضور در چلسی گفت: ۱۰ سال است که در چلسی بازی می‌کنم و برای اولین بار است که روی نیمکت ذخیره‌ها قرار گرفته‌ام. طبیعی است که هضم این موضوع برایم سخت باشد، اما فوتبال همین است و هیچ دلیلی برای ترس و نگرانی نیست. نمی‌توانم به این دلیل که در سه بازی نخست نیمکت‌نشین بودم چمدانم را ببندم و از باشگاه بروم. باید بمانم و تلاشم را بیشتر کنم. در حال حاضر نزدیک به ۱۰ سال است که در چلسی بازی می‌کنم و دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارم. در فوتبال هیچ چیز از قبل قابل پیش‌بینی نیست و هیچ بازیکنی نیز آنقدر کامل نیست که همیشه بازی کند. خیلی از بازیکنان به باشگاه می‌آیند و خیلی‌ها هم تیمشان را ترک می‌کنند.
دروازه‌بان چلسی ادامه داد: بازیکنی موفق است که با شرایط جدید کنار بیاید و بماند و برای حضور در ترکیب ثابت بجنگند. این کاری است که من قرار است در چلسی انجام دهم. می‌مانم و برای حضور در ترکیب ثابت می‌جنگم. مطمئنا اگر در تمرینات خوب باشم می‌توانم به تمرینات چلسی راه یابم. از همان ابتدا تمایلی به ترک چلسی و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن را نداشتم. پاری‌سن‌ژرمن فصل پیش نیز به من پیشنهاد داد، ولی ترجیح دادم که در چلسی بمانم. تیمم بازی‌های زیادی را در پیش دارد و می‌خواهم در موفقیت آنها سهیم باشم.
چک در پایان درباره ماندن در چلسی گفت: آبی رنگی است که تغییر نمی‌کند و من همیشه آبی خواهم ماند. شب همه شما بخیر! خیال همه‌تان راحت که در چلسی می‌مانم.
چک: آبی رنگی است که هیچ وقت تغییر نمی‌کند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘
آگهی
آره کارش درسته ایولBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
Clocket فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری
  AFC: احتمال تغییر میزبان‌ها به یک شرط وجود دارد
  فکری برای نیم فصل دوم تغییر چهره داد(عکس)
  خشمگین ترین مسی، بالا تا پایین بارسا باید تغییر کند
  دوگانه کفاشیان و بهاروند/ مخالفان تغییر چه کسانی هستند؟
  مربی تیم ملی قایقرانی: المپیک لغو شود خود به خود تغییر نسل اتفاق می‌افتد
  تغییر در زمان برگزاری رقابت‌های دوومیدانی و اعلام تاریخ جدید
  تغییر قانون چالش برانگیز داوری فوتسال!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان