امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر عموی ژاوی:هیچ بازیکنی نمیتواند به رئال نه بگوید

مهاجم جدید رئال مادرید عنوان کرد هیچ بازیکنی نیست که به پیشنهاد رئال پاسخ منفی بدهد.
پسر عموی ژاوی:هیچ بازیکنی نمیتواند به رئال نه بگوید 1خاویر هرناندس، مهاجم ۲۶ ساله مکزیکی با جدایی از منچستریونایتد به رئال مادرید پیوست تا آخرین خرید تیم مادریدی در نقل و انتقالات تابستانی باشد.
او شب گذشته پس از پشت سر گذاشتن معاینات پزشکی خود قراردادش را با باشگاه رئال مادرید امضا کرد.
خاویر هرناندس که قرار است در رئال مادرید پیراهن شماره "۱۴" را بپوشد پس از پیوستن به این تیم گفت: قبل از هر چیز می‌خواهم خوشحالی‌ام را برای پیوستن به رئال مادرید ابراز کنم. از این باشگاه تشکر می‌کنم که به من ابراز علاقه کرد. پوشیدن پیراهن رئال مادرید آرزوی هر بازیکنی است. خیلی خوشحالم که من به این آرزو رسیدم. رئال بزرگ‌ترین باشگاه جهان است. امیدوارم اینجا بتوانم روزهای خوبی داشته باشم. بازیکنی در دنیای فوتبال فکر نکنم وجود داشته باشد که بتواند به رئال مادرید نه بگوید. وقتی فهمیدم رئال به من پیشنهاد داده بلافاصله این پیشنهاد را قبول کردم.
رئال مادرید مهاجمان بزرگی در این فصل دارد. کریستیانو رونالدو، گرت بیل، کریم بنزما، خامس رودریگس و خاویر هرناندس مهاجمان این فصل باشگاه مادریدی هستند که رقابت سختی برای حضور در ترکیب ثابت خواهند داشت.
مهاجم جدید  رئال مادرید ادامه داد: به رئال آمدم تا برای حضور در ترکیب ثابت بجنگم. هر چه در توان دارم برای رئال از خود نشان خواهم داد. می‌دانم وارد چه باشگاهی شده‌ام و قرار است با چه بازیکنانی رقابت کنم. هواداران بازیکنانی که به سختی برای تیم تلاش کنند را دوست دارند. برای من مهم این است که نهایت تلاشم را در ترکیب رئال کنم و به این تیم کمک کنم تا در بازی‌هایش به پیروزی برسد. بازی در رئال مادرید فرصت بسیار ویژه‌ای برای من محسوب می‌شود. خیلی خوشحالم به عضویت این تیم در آمده‌ام و این فرصت را دارم تا در کنار بازیکنان بزرگی بازی کنم.
هرناندس در پاسخ به این سوال که آیا این امکان وجود دارد که تابستان آینده بار دیگر به لیگ برتر باز گردد؟ گفت: در حال حاضر به آینده فکر نمی‌کنم و می‌خواهم در رئال موفق شوم. دوست دارم در اولین بازی خود برای رئال که مقابل آتلتیکو مادرید خواهد بود به میدان بروم. بازی در سانتیاگو برنابئو بسیار فوق‌العاده‌ است. مهم‌ترین موضوع برای من همین حالا است و اصلا به آینده فکر نمی‌کنم. باید در تمرینات بسیار سختکوش باشم تا بتوانم در ترکیب رئال به میدان بروم. رمز موفقیت در رئال مادرید این است که از لحاظ فیزیکی و ذهنی در بهترین فرم خود باشیم.
پسر عموی ژاوی:هیچ بازیکنی نمیتواند به رئال نه بگوید 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، N@ughty♥g!rl
آگهی
نچ نچ نچ

پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
مسی به مادرید نه گفت ههههههههههههههههههه
پاسخ
(02-09-2014، 12:55)Ali78beat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسی؟مادرید؟نه؟
هااااااا؟Huh
پاسخ
(02-09-2014، 12:57)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2014، 12:55)Ali78beat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسی؟مادرید؟نه؟
هااااااا؟Huh
منظورش نچ نچ من بود

پاسخ
(02-09-2014، 13:01)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2014، 12:57)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسی؟مادرید؟نه؟
هااااااا؟Huh
منظورش نچ نچ من بود

آهاSmile
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان