امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوباره بوی مدرسه بوی مهر

وای وای وای باز آمد بوی ماه مدرسه البته بنده حاضرم آمونیاک خالص رو بو کنم اما اینو بوی ماه رو که همش با دردسر هست رو نه اوه اوه ببخشید سلام یادم رفت همش 3 روز نبودم اومدم دیدم کلی نظر گذاشتین ممنون تازه کلی هم اعصبانی داشتم و شاکی شانس آوردم نبودم هه شوخی کردم من انتقاد پذیرم همه رو هم خوندم اونایی که باید رو هم ج دادم برید نطر هاتون رو بخونید میبینید حالا از این بگذریم اومدم یکم مدرسه ای هارو اذیت کنم فقط حس کنید امشب مامان میگه: زود بخواب عزیزم فردا باید بری مدرسه 5 دقیقه بعد ددی میگه : عزیزم بخواب آفرین فردا باید بری مدرسه و بالاخره امشب بعد از 3 ماه شب بیداری و روز خوابیدن زود میخوابی فردا با چک و لگد و پارچ آب و عزیزم و همه جوره همه جا باید از خواب پاشی آخ آخ متنفرم البته الان دانشجو هستم اما یاد اون دوران می افتم بدم میاد میری مدرسه خیلیا میرن مدرسه قبلیشون خیلی ها میرن مدرسه جدیدبا کلی آدم و معلم جدیید یواش یواش معلم هارو گلچین میکنن آره خانم فلانی خوبه آقای فلانی عجب معلمیه سال بالایی ها میان بهتون زور میگن شخصا از این کار بدم میاد باشه باشه گریه نکنیین حالا بزار از آب خوری ها و توالت ها بگم براتون چی؟ آهان از اتاق فرمان اشاره میکنن که نگم وگرنه رتته ا ببخشین منظورشون همون بد بیراه هاییه که تو نظر ها میگین اشکال نداره اینا نیز بگذرد اما اونایی که هنوز درس انشا دارن اگه موضوع درس خوبه یا ثروت رو بهتون دادن بگین هیچ چیز بهتر از داشن بابای پول دار نیست اگر نگرفتین چی گفتم به سن من که رسیدیدن میفهمین چی شد از این دوران استفاده کنید من از اون اول که شانس نداشتم از اون اول مدرسمون تک جنسی بود تا الان که دانشجو هستم هی میگن میخواییم دو جنسی کنیم کسی نیست دید بزنیم یکم بخندیم راستی تابستنتون چجوری گذشت؟ هر کی هر خاطره ای داره بزاره تو نظر ها که همشون رو یجا یه بار پست بزارم به اسمه خودتون بیایید بخونید تلخ و شیرین هم ندارن رو دربایسی هم نکنید از هر چی خاطره دارید بزارید دوس پسر ,دوس دختر, پدر, مادر, باغ ها, مسافرت ها, فیلم ها ,عاشقانه ها, رستوران ها, و... همه چی بزارید چند تا نصیحت

1 درساتون رو بخونید (یکی نیست به خودم بگه)

2 مواظب کیف هاتون باشید

3 گوشی مدرسه نبرین میگیرن نامردا بعدم یه راس میرن تو اس هاتون آخ آخ آخ

4 دانشچو های تازه وارد هفته اول نمیرن دانشگاه

5 دانشجو های تازه وارد دانشگاه هیچی یاد نمیدن باید به فکر نمره باشید

6 دانشو های تازه وارد هفته اول عاشق نشید ها شاخا دانشگاه از هفته سوم و چهارم میان

7 دانشجو های تازه وارد ترم اول بهتون میگن چس ترم اما همه ما یه روزی چس ترم بودیم

8 دانشجو های تازه وارد تمام رفیق های ترم یک هستن که برات میمونن از ترم های بعد متفرقه میشن تو کلاسا اما تو محوطه همش با همونایی

9 معلم ها و استاد هایی که به این وبلاگ میایین سعی کنیین جوری رفتار کنیین که اگه حتی نمره ندادین یا بد درس دادین دانشجو یا دانش آموز دوس داشته باشه که سر کلاستون بیاد مخصوصا استاد ها و همیشه در یاد دانش آموزتون و دانشجوتون بمونید

10امیدوارم امسال پر از خاطره های خوش براتون باشه بچه ها

یادم رفت بگم پسرا دم مدرسه دخترا تک چرخ نزنین دیگه این کارا قدیمی شده خوتونو به کشتن میدیید در ضمن اگر تابستان عاشق شدین حتما بدون اینکه دوس دخترتون بفهمه برید ببینیدش توی اون مانتو گشاد و با ابرو های پر و بدون آرایش حتما دیدن دارن پسرا هم تو سر کله هم نزیین دعوا کنیین مثل وحشیا روز اول ملت بهتون بخندن دخترا هم بابا اینقدر ناز میکنیین کسی که ازت خوشش اومده اونم ازت خوشش اومده شماره رو بگیر دیگه دختر

اینایی که نوشتم همشون جنبه شوخی داشت لطفا به من رحم کنید در نظر ها دوستون دارم بچه ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره بوی مدرسه بوی مهر 1

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، سوزان 14 ، مرضیه 79 ، اذیتا ، ark
آگهی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
DodgyDodgyDodgyDodgyجالب نبود
پاسخ
(31-08-2014، 13:02)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

DodgyDodgyDodgyDodgyجالب نبود

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(31-08-2014، 12:59)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

گریه داره ن خندهcrying

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
ایشششششششششششششششششششششششششششششششششششششcrying
خدایا...

قلبم باحضورتوزنده هست...
پاسخ
(31-08-2014، 13:35)طهورا خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشششششششششششششششششششششششششششششششششششششcrying

اره واقعا

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
آگهی
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای من عاشق مدرسم عاشق درسم خیلی خیلی دوست دارم درس بخونم بهتره تا بشینی تو خونه ومادروپدرت سرت نق نق کنن که والا خیلی خوبه تو مدرسه معلم هارو میبینی وای درس خوندن عاشقشم امتحان بههههههه اذیت کردن و اب بازی و حرف زدنای یواشکی و دور از دوربین و دفتر رفتن به پارک پشت مدرسه و نامه انداختن تو مدرسه پسرونه بغلی در رفتن از مدرسه و بردن گوشی سر کلاس و بولوتوث بازی خیلی خوبه ولی با اینکه خیلی شیطونم درس خونم نمرم همیشه 20Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیگه تمومه...بسمه هر چی شکستم...از خودم از همه خستم...باید از یادم بری...
پاسخ
(31-08-2014، 22:18)سوزان 14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای من عاشق مدرسم عاشق درسم خیلی خیلی دوست دارم درس بخونم بهتره تا بشینی تو خونه ومادروپدرت سرت نق نق کنن که والا خیلی خوبه تو مدرسه معلم هارو میبینی وای درس خوندن عاشقشم امتحان بههههههه اذیت کردن و اب بازی و حرف زدنای یواشکی و دور از دوربین و دفتر رفتن به پارک پشت مدرسه و نامه انداختن تو مدرسه پسرونه بغلی در رفتن از مدرسه و بردن گوشی سر کلاس و بولوتوث بازی خیلی خوبه ولی با اینکه خیلی شیطونم درس خونم نمرم همیشه 20Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
منم مث تو همیشه20Heart

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ
وای تورو خدا یکی منو بگیره من مدرسه نمییییییییییییییییییییی رمممممممممممممممممممممممممممم می ترسم دیگه انضباطم 0 بشه درسم خوبه ولی شکر خدا همیشه انضباطام از دست این دیووونه ها 11 است
ناظممون خیلی اذیتمون می کنه البته ما هم کم نمی ذارین براش ها اونسری نفرینش کردم گفتم انشاللله یه دختر بیاری از منم قرتی تر باشه فکنم نفرینم گرفت چون سال بعدش حامله شد الانم دخترش سه ما هشهTongue
به سلامتی قشنگترین موسیقی دنیا یعنی صدای قلب کسی که همه ی زندگیمهHeartHeart
پاسخ
(01-09-2014، 13:26)اذیتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای تورو خدا یکی منو بگیره من مدرسه نمییییییییییییییییییییی رمممممممممممممممممممممممممممم می ترسم دیگه انضباطم 0 بشه درسم خوبه ولی شکر خدا همیشه انضباطام از دست این دیووونه ها 11 است
ناظممون خیلی اذیتمون می کنه البته ما هم کم نمی ذارین براش ها اونسری نفرینش کردم گفتم انشاللله یه دختر بیاری از منم قرتی تر باشه فکنم نفرینم گرفت چون سال بعدش حامله شد الانم دخترش سه ما هشهTongue

اااااااااااااااااااااا واقعا؟

بارسا!بارسا!بارسا!

[/size]

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ⌟ سابلیمینال قبولی در مدرسه و دانشگاه⌜
  اگه بعد از چند سال دوباره عشقتو ببینی واکنشت چیه؟
  عكس ضد مدرسه بدو بدو
  مطالب مفیدی در رابطه با کیف مدرسه و اداری
  اگه امروز روز اول مدرسه بود و الان زنگ اول چیکار میکردین؟؟؟
  مدرسه رو دوس داری؟ چرا؟ (هرکی ی دلیل خوب بیاره جایزه داره!)
Smile به نظرتون مدرسه مثل چه حیوونیه؟؟
  این دختر به علت رنگ موهایش از مدرسه اخراج شد + عکس
Heart بیا و احساستو از باز شدن مدرسه بگو!زود باش بیا بدوووو
  مدرسه چیست(طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان