امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو و مساله ای به نام مسی

به نظر میرسد کریستیانو رونالدو حساسیت خاصی به نام مسی دارد . این حساسیت را پنهان نمیکند بلکه بارها بر ضد مسی مصاحبه انجام داده است . وسواس رونالدو به مسی حداقل تا جایی که ما سراغ داریم سابقه ای 6 ساله دارد . در ادامه مروری داریم بر مصاحبه های رونالدو در سال های اخیر .

رونالدو و مساله ای به نام مسی 1

نوامبر سال 2008
/ کریستیانو رونالدو در مصاحبه با استادیو سائو پائولو : من اولین , دومین و سومین بازیکن برتر جهان هستم . اگر چه نامزدهای دیگری همچون کاکا , مسی و تورس نیز وجود دارد اما من هر کاری برای بهترین بودن میکنم .

ژوئیه ی سال 2009

من خوشحالم که گران قیمت ترین بازیکن جهان هستم . این 93 میلیون برای من عادلانه بود ( انتقال از منچستر به رئال )

فوریه ی 2011

رونالدو در مصاحبه با شبکه ی تلویزیونی Antena 3 : من بهتر از مسی هستم .

سپتامبر 2011

در بازی رئال مادرید و دینامو زاگرب هواداران در حمایت از مسی فریاد میزدند . رونالدو در مصاحبه ای گفت : من ثروتمند و البته خوش تیپ هستم و به من حسادت میکنند .

اکتبر سال 2011

کریستیانو رونالدو پس از بازی با قبرس که هوادارانش شعارهایی در حمایت از مسی سر میدادند گفت : هر کسی فوتبال را دوست دارد برای دیدن کریستیانو رونالدو می آید .

نوامبر سال 2011

کریستیانو رونالدو پس از دریافت کفش طلا گفت : دریافت کفش طلا بهتر از رقابت با مسی است زیرا شما به خوبی میدانید واقعا بهترین بازیکن چه کسی است .

ماه مه 2012

کریستیانو در مصاحبه با سی ان ان : من بهتر از مسی هستم . یک فراری با یک پروشه قابل مقایسه نیست .

فوریه ی سال 2013

رونالدو : جای تعجب نیست که شما مسی را جزو لژیونرها تعیین میکنید اما من حتی در میان سه نفر برتر هم نیستم .

اوت سال 2014

کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی رئال مادرید در مصاحبه با شبکه ی تلوزیونی TV1 ( چند روز پیش ) : " اگر من میتوانستم همه چیز را در مورد انتخاب بهترین بازیکن جهان بگویم به زندان می افتادم " .
رونالدو و مساله ای به نام مسی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط یزدان شیر ، فرانه ، Berserk
آگهی
عالی
اگه تونستی 6 بار بگی شیش سیخ کباب سیخی شیش هزار
پاسخ
(30-08-2014، 13:26)یزدان شیر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی
ولی تکراری!Angry
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونالدو و مساله ای به نام مسی 1 [/img]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان