امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زوبیزارتا:نقل وانتقالات زیادی در اینجا و موناکو به نتیجه رسیده است!

آندونی زوبیزارتا، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا نسبت به مراسم قرعه کشی امروز چمپیونزلیگ واکنش نشان داده و همچنین در مورد خرید داگلاس نیز صحبت کرده است.
زوبیزارتا:نقل وانتقالات زیادی در اینجا و موناکو به نتیجه رسیده است! 1
بنا به گزارش AS، زوبی گفت: "ما به یک مدافع کناری بیشتر نیاز داشتیم، یک گزینه دیگر برای افزایش رقابت. ما دو مدافع کناری با خصوصیات متفاوت داریم. ما تلاش می کنیم بهترین تیم ممکن را بسازیم تا در 2 سپتامبر بتوانیم بگوییم که تیمی داریم و از آن راضی هستیم. در طول چند ساعت اخیر اتفاقات زیادی رخ داده است. بازار نقل و انتقالات همچنان بسیار فعال است. فردا ما داگلاس را معرفی خواهیم کرد؛ در پایان هفته با ویارئال روبرو خواهیم شد و باید دید چه کار دیگری می توانیم انجام دهیم. نقل و انتقالات زیادی در اینجا و در موناکو به نتیجه می رسند..."

در مورد رقبای بارسا در گروه F، زوبیزارتا افزود: "ما تسلیم نخواهیم شد؛ گروه با پاریسن ژرمن شروع و تمام نمی شود. این دو بازی بیشترین جذابیت را خواهند داشت اما ما نگران نیستیم که آیا به عنوان مدعی به نظر خواهیم رسید یا نه – تنها می خواهیم مطمئن شویم که بارسلونا در سطحی که توقع داریم بازی کند و تیم به سبک بازی خود پایبند بماند. ما هرگز با آژاکس دیدار نکرده بودیم اما در طول دو سال گذشته دو بار با آنها روبرو شده ایم؛ آنها فوتبال با کیفیتی ارائه می کنند.

آپوئل را نیز به عنوان رقیبی سرسخت به یاد می آورم. برای برخی باشگاه ها، ما فقط موظف نیستیم که به دور حذفی صعود کنیم، بلکه باید به نیمه نهایی برسیم، اما همه تیم ها می توانند رؤیایی داشته باشند. ما به همان روشی که به مصاف پاریسن ژرمن خواهیم رفت، با آژاکس نیز دیدار خواهیم داشت و این خاصیت چمپیونزلیگ است."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زوبیزارتا:نقل وانتقالات زیادی در اینجا و موناکو به نتیجه رسیده است! 1 [/img]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  آلکنو: مربی که قول نتیجه دهد، شارلاتان است!
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
  تلخ است اما؛ وقت وداع با مسی و رونالدو فرا رسیده؟
  طارمی: بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشتم/ رویای من بازی در اروپا بود
  علیرضا بیرانوند زیادی خوش‌بین است؟
  احمد در نقش طارمی؛ من اینجا هستم
  بیرانوند :از اینجا به بهترین باشگاه جهان خواهم رفت.
  حسین عبدی: شانس زیادی برای کسب سهمیه جام جهانی داریم
  پدرو: پیشنهادات زیادی دارم اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان