امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی :هنوز یکی از بهترین های بارسا هستم!

ژاوی کاپیتان تیم بارسلونا می‌گوید او هنوز یکی از مهره‌های کلیدی تیم انریکه است و می‌تواند به این تیم کمک کند تا در این فصل قهرمان شود. 
وی در این خصوص گفت: دوره بازی من درتیم ملی اسپانیا به پایان رسیده است و تمام تمرکزم را بر روی باشگاه بارسلونا گذاشته‌ام هدف من در این فصل کمک به بارسا برای کسب عناوین متعدد قهرمانی است. 

ژاوی در ادامه افزود: من تلاش می‌کنم تا مفید باشم انگیزه‌ام از روز اولی که به بارسا آمده‌ام بیشتر است. 

سرمربی در مورد کاپیتانی تیم تصمیم می‌گیرد و من آماده پذیرش هر موقعیتی هستم. هدف ما کسب حداقل یک جام است. 

ژاوی در خصوص شایعات مبنی بر پیوستن دی ماریا ستاره آرژانتین تیم رئال مادرید به باشگاه بارسلونا گفت: دی ماریا بازیکن بزرگی است. اما حقیقت این است که او در حال حاضر بازیکن رئال است تاریخ نشان داده است که همیشه نقل و انتقال بازیکن بین این دو باشگاه بسیار مشکل است. 

به نظر می‌رسد تیم بارسلونا اولین دیدارش در لالیگا را بدون حضور نیمار آغاز خواهد کرد نیمار به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک یا مدتی به دور از میادین خواهد بود. 

ستاره 34 ساله بارسلونا در خصوص نیمار گفت: نمی‌دانم نیمار می‌تواند در بازی مقابل الچه به میدان برود یا نه، ولی او یکی از مهمترین ستاره‌های تیم ما است اگر او نتواند بازی کند تیم با مشکل مواجه خواهد شد پر کردن جای خالی نیمار کمی دشوار است.

ژاوی :هنوز یکی از بهترین های بارسا هستم! 1

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژاوی :هنوز یکی از بهترین های بارسا هستم! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، Interstellar ، "تنها" ، sd17 ، ☢ദᗩஸO1D☢
آگهی
دورت بګردم که همیشه بهترینیcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
بسه دیگه
بارسا باید پیر پاتالا رو بندازه بیرون
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
(30-08-2014، 11:22)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2014، 11:20)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسه دیگه
خفه میشی یا خفت کنم؟
نازی خودتو کنترل کن!
آروم باش آروووووووووم!Big Grin
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط N@ughty♥g!rl ، Nazanin♥Xavi
(30-08-2014، 11:25)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2014، 11:22)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2014، 11:20)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسه دیگه
خفه میشی یا خفت کنم؟
نازی خودتو کنترل کن!

میبینی حدیث؟؟؟crying
چطړری آروم باشم آخه؟crying
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
(30-08-2014، 11:27)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-08-2014، 11:25)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسه دیگه
خفه میشی یا خفت کنم؟
نازی خودتو کنترل کن!

میبینی حدیث؟؟؟crying
چطړری آروم باشم آخه؟crying
خواگه نمیتونی آروم باشی
خفش کن
بزن فکککککککشو بیار پایین
راحت باش من جلوتو نمیگیرمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی
ممنون
ولی ظاهرا که خفه شدBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi ، Interstellar

بسه دیگه
اگه نندازه بیرون ک چه بهتر.
به نفع ما هم میشه!!!kaffe2
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط hidden ninja
خخخخخخخخخ محسن جان باتجربه ترین بازیکن بارسلونا ژاوی هرناندزه!
فقط ګفتم که بدونیDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi ، ~ُُBön َBáŠŦ~
بارسا واقعا پیر پاتال زیاد داره
برن بیرون دیگه
برا پول واقعا که
حرص نخور دختر
جوش میزنی
ژاوی نمیگیرتت!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  آزمون بهترین بازیکن زنیت شد
  من رئیس شوم ژاوی رهبر بارسلونا می شود

پرش به انجمن: