امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چالش سطل آب یخ هیونگ جون

تازگیا برای همدری با بیماران als تو همه جای دنیا رو سرشون آب یخ میریزن این حرکتو خواننده ها و بازیگرای زیادی انجام دادن من براتون چند تاییرو ک پیدا کردم گزاشتم حتما بریم ببینید البته کره ایاش بازیگرا و خواننده های خودمون هم اینکارو انجام دادن اگ خواستید بگید بزارم
اینجا افرادی این فرد رو دعوت به انجام این کار کردن که این فرد اینکارو انجام میده و این فرد هم دیگرانو دعوت میکنه و اسمشونو تو فیلم میاره
اینا هم لینکای دانلودشون لینکا مستقیم هستن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چالش سطل آب و یخ کیم هیونگ جون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چالش سطل آب و یخ جانگ یونگ هوا1(شین وو خودمون)
چالش سطل آب و یخ جانگ یون هوا2

چالش سطل آب یخ جونگ هیون شاینی و جونگ هیون(اعضای گروه cnblue)

چالش سطل آب یخ لی سونگ کی

چالش سطل آب یخ یونا از snsd

چالش سطل آب یخ سوزی از miss a

چالش سطل آب یخ سانی و یوری

چالش آب و یخ هیویون

نظرا و سپاسا کووووووووHuh
زود باشید دیگ یه سپاس کوچولو چیزی ازتون کم نمیکنه هاAngry
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط nilooooo ، secret.girl ، دخمل کره ای ، 2001panther ، shayruan ، صغرا کماندو !!! ، هیون جونگ ، دخمل باحال و کره ای ، خانم خلاق ، رکسانااااا ، selestia ، 342 ، teen555 ، 0000000000Aida0000000000
آگهی
ممنونم عزیزم ولی من اجازه ندارم دانلود کنم اگه بخوام دانلود کنم باید نصفه شب که اینترنت مجانیه پاشم دان کنم ولی مرسی که زحمت کشیدیHeartHeartHeartHeartHeart
چالش سطل آب یخ هیونگ جون 1[/img]

چالش سطل آب یخ هیونگ جون 1
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart ، secret.girl
(28-08-2014، 14:07)nilooooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم عزیزم ولی من اجازه ندارم دانلود کنم اگه بخوام دانلود کنم باید نصفه شب که اینترنت مجانیه پاشم دان کنم ولی مرسی که زحمت کشیدیHeartHeartHeartHeartHeart

خواهش میکنم عزیزم
منم همینکارو میکنم شبا دان میکنم
اینا بیشتر 30ثانیه نیستن و حجم کمی دارن
هر وقت دان کردی بیا نظرتو بگو
kill your darlings
پاسخ
خخخخخخ
خیلی خوب بود دستت درد نکنه

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
...........
kill your darlings
پاسخ
سلام دوست بی وفاConfusedممنون هنوز نگاشون نکردم ولی دست درد نکنهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
آگهی
......
kill your darlings
پاسخ
مگه تو لیست سیاه ادم دوستای جون جونی شو نمیذارهHuh
اگه لیست سیاه بده .باشه عوضش میکنم در ضمن این بیماری که گفتی چیهHuh
پاسخ
×××وقتی نویسنده خودش اسپم میده چه انتظآری از بقیه بآید دآشت اسپم ندید اسپم کیفیت موضوعتونو میآره پآیین ×××
پاسخ
(29-08-2014، 8:13)دخمل کره ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تو لیست سیاه ادم دوستای جون جونی شو نمیذارهHuh
اگه لیست سیاه بده .باشه عوضش میکنم در ضمن این بیماری که گفتی چیهHuh

بیماری als بیماری که بیمارا طی شبانه روز سیستم عصبیشون کار نمیکنه و ریخت آب یخ رو بدن باعث از کار افتادن سیستم عصبی برای چند ثانیه میشه
اینم برای همدردی با افراد مبتلا به این بیماریه
kill your darlings
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان