نظرسنجی: خوشت اومد يانه؟لطفا بگو
آره
نه
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شکيرا ايرانى در اومد+تصاوير پدرومادر ايرانى شکيرا(ببينى بد نيست)

سایت ها زرد ایرانی در تازه ترین جنجال خبری با انتشار تصاویری، مدعی شدند که یک خواننده مشهور غربی، ایرانی از آب درآمده است!
این سایت ها ضمن کشف نام خانواده شکیرا، نوشته اند: بتازگی شایعه شده است که خانم شکیرا از پدر و مادر ایرانی متولد شده است و اصالتا ایرانی است شکیرا (شکیلا دیبافر) بعد از سی سال به آغوش خانواده اش بازگشت!
این سایت ها که تنها منبع انتشار چنین خبری در کل جهان هستند، نوشته اند: شکیرا هنرپیشه و خواننده معروف اسپانیایی بعد از سی سال جدایی خانواده خود را یافت. منوچهر و نوش آفرین دیبافر، مادر و پدر شکیرا، که از درباریان به نام زمان شاه بودند پس از انقلاب به امریکا مهاجرت کرده و پناهنده شدند. ولی به دلیل مشکلات سیاسی و مالی سرپرستی شکیرا را که آن زمان کودکی ۲ ساله بود، به خانواده ای اسپانیایی سپردند. تا این که ماه گذشته شکیرا به کمک خانم اپرا ویفری، مجری معروف اپرا شو، موفق به دیدار خانواده اش در امریکا شد.این سایت ها که تخصص شان، «به بهره برداری رساندن پروژه ایرانی شدن چهره های مشهور جهان» است، اضافه می کنند: وی گفت بسیار از این دیدار خوشحال است و دوست دارد وقت بیشتری را صرف خانواده اش کند. او همچنین گفت که با وجودی که در اسپانیا و با فرهنگ اسپانیایی بزرگ شده است اما دوست دارد درباره ریشه های ایرانی خود تحقیق کند. این در حالی است که چنین خبری در سایت های معتبر انگلیسی زبان ، اساساً وجود ندارد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://images.seemorgh.com/iContent2/Files/151775.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.seemorgh.com/uploads/1391/10/30785_439.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط سوزان 14 ، kaveh47 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، **zeinab** ، باران20
آگهی
عجبUndecided
دیگه تمومه...بسمه هر چی شکستم...از خودم از همه خستم...باید از یادم بری...
پاسخ
جدیHuh
ازتون نمیخوام که به من اعتقاد داشته باشید

میخوام شک داشته باشید

چون این چیزیه که برای موفقیت به اون نیاز دارم...

EMINƎM 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up نامه ى عاشقانه پسرى عرب به يك دختر ايرانى
  عینک دودی با برند امیر تتلو به بازار اومد!
  بیاین اگه خوشتون اومد سپاس بدین
  اتفاق عجيب براي بد شانس ترين عروس دنيا+تصاوير
Rainbow تصاوير تيپ زمستاني علي دايي در چله تابستان ؟!!
  15 فيلمي كه آقايان را به گريه انداختند! + تصاوير
  ترول..بیا ببین شاید خوشت اومد
  یه دفعه اومد و گفت فراموشم کن.....
  بیاید بخونید ضرر نداره خیلی ها خوندن خوششون اومد
  محاسبه سن با شکلات...........مال من که درست اومد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان