امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روزتــــ مبــارک ای لبــــخند زیــبای خــدا

URL=http://8pic.ir/]روزتــــ مبــارک ای لبــــخند زیــبای خــدا 1[/URL]
وَ إِن يَكَــــادُ الَّـــذِينَ كَفَـــرُوا

لَيُزْلِقُـــونَكَ بِأَبْصَــارِهِــمْ لَمَّـا

سَمِعُــوا الـذِّكْــرَ وَ يَقُــولُـونَ

انَّــهُ لَمَجْنُــونٌ وَ مَـا هُـــوَ إِلَّا

ذِكْـــــــــــرٌ لِّلْعَـــــالَمِيـــــنَ

◄بــه نــام خـدایے که
دغدغــه ے از دسـت دادنــش را نداریم .. !►

ܓ
ܓ
مـآ בختریـم!

مسلح بـِﮧ פֿطر ناک تریـטּ سلاح جهاטּ مهربانے !

ܓܓ

اینجآ پر از ظرآفتہ

ظرآفتے کہ برآ ے בیدنش بآید اهل בل بآشے

ظرآ فتے کہ بہ בست آورבنش آسوטּ نیست

ܓܓ
ورود پسرهآ ممنوع نیست

امآ دآشتـטּ لیآقت خواندטּ ظرآفت هآ ے مآ الزامیست

ܓܓ

زنــــــــهآ نمــک زنـבگی انــב ....

اگـــر نباشنـב مــــرבها می گنـבنــב

بــه ســلامتی هـر چی نمـــکهـ

ܓܓ
: )

بـه نـــام خـــــــــــدای فرشته هـــاHeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روزتــــ مبــارک ای لبــــخند زیــبای خــدا 1
مرا "دخـــــتر خانـــــوم" می‌نامند ... مضمـــــونی که جذابیـــــتش نفـــس‌گیـــر استـــــ … دنــــیای دختـــــرانه من نه با شمـــع و عروســـک معنـــــا پیدا می‌کنــــد و نــــه با اشــــک و افســــون ... امـــا تمــــام این‌هــــا را هــــم در برمی‌گیرد … منـــــ نــــه ضعیــــفم و نــــه ناتــــوان،چــــرا کــــه خداونـــــد مــــرا بدونــــ خشــــونت و زورِ بــــازو می‌پسنـــدد ... اشـــک ریختنــــ قـــــدرت من نیســــت،قدرتـــــ روح مــــن استــــ … اشــــــک نمی‌ریزمـــــ تــــا توجهــــی را بـــه خــــواستــــه‌ام جـــلب کنــــم،بــــا اشکــــم روحــــم را می‌شویــــم ... خــــــانه ي بی‌ من،ســــرد و ســــاکت استــــ،چــــرا کــــه شــور و هیجــــان زندگــــی بـــا صـــدای بلنــد حرف زدنــــ و موسیــــقی گــــوش دادن،نیســــت … زندگــــی ترنــــم لالاییِ آرامــــش بخشـــی را مـــی‌طلبـــد کـــه خـــــدا در جادویــــ صـــــدای مــــن نهفــته استــــ ... مــــن تنــــها بــــا ازدواج کــــردن و مـــادر شـــدن نیســـت کــــه معنــــا می‌گیــــرم،مــــن به تنهایی معنا دارم،معنـــــای عمیقــــی در واژه دختـــــر بودنــــ اســـت ... اگـــر فرهنــــــگ غــــلط و کـــــوتاه نظــــری مــــــرا ضعیــــفه بــــخواند بــــاز هـــم قـــوی‌تر از قبل از پشت همین واژه ســــــربلند می‌کنـــــم و لبخنـــــد می‌زنــــــم … چـــــرا کـــــه خـــــــــداوند مـــــــرا دختــــــــــر آفریـــــده استـــ و همیـــــن بـــــرای مـــــن کــــــــافی استـــــ …مـــــن يـــك دخترم ... بــــدان حــــــواي كســــي نميشـــــوم،كــــه به هــــــواي ديگــــري بــــــرود ... تنـــــــهاييم را بـــا كســــــي قسمتـــــ نميكنــــــم كـــه روزي تنــــهايم بگذارد ... روح خــــــداست كــــه در من دميــــده شــــده و احســـــاس نــــام گرفتـــــه،ارزانــــ نـــــمي فروشـــــمش ...دســـــــت هايم،باليــــــن كـــــــودك فــــــردايم خواهــــد شد ... بيــــ حــــرمتش نميكنـــــم و بــــه هر كســــي نمي سپـــــارمش ... بـــــــاران بی وقــــــفه این روزها،هــــــوای عاشقی بهـ ســـــــرم می اندازد ... و من لبریــــــزم از عــــــشق اما استــــــوار ... ســــــودای دلم قســــــمت هرکســــــی نیست ... عشــــــق حوایـ ایرانی باشــــــکوه است و بزرگـــــــ آدمی را برای همــــــراهیـ برمیگزیند:لایــــــقـ،فــــــروتنـ و عــــــاشقـ.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستن دخترایی که نگران پاک شدن آرایششون نیستن چون آرایش ندارن

و صورتشون بی آرایش زیباست

با روسرشون گنبد امام زاده درست نمیکنن

دخترایی که وقتی یه پسرپولدار میبینن دلشون نمی لرزه ...چون دلشون دله نه ژله

هستن دخترایی که با دیدن ماشین پسرا کف نمیکنن ....چون اینا دخترن نه دلستر

عشق براشون مقدسه...اگه بهش دچار بشن همه کار برای عشقشون انجام میدن

سلامتی همشون♥♥♥

من یکـ دخترمــ

وقتےخسته امـ

وقتےکلافه امـ

وقتےدل تنگمـ

بشقابـ هارانمےشکنمـ

شیشه هارانمےشکنمـ

غرورتـ رانمےشکنمـ

دلتـ رانمےشکنمـ

دراین خستگےهـا

زورمـ به تنها چیزےکه مےرسد،این بغض لعنتےستــ

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !

هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشــــــــــــــد !!

همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..

براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک خانم مسن فکر کنی .

من یک دختــــــرم...

نگاه به صدا و بدن ظریفم نکن!!

اگر بخواهم؛

تمام هویت مردانه ات را به اتش خواهم کشید

من یک دخترم:با احساسات دخترانه ... سختم نکنید!

من یک دخترم:مهربانم ... سنگم نکنید!

من یک دخترم:ساده ام ... پیچیده ام نکنید!

من یک دخترم:عشق واندیشه درجانم است...مسخره ام نکنید!

دخترانه گی هایم لطیفند،

با زبری مردانگی هایت خراششان نده!

دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند؛

برو مردانگی هایت را

با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...!

شِیـطاטּ نیـستَم
فِرشـته هـَم نیـستم

خُدا هَم نیستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

زن نـــیـــســـتـــم اگــــر زنــــآنــــﮧ پـــآﮯ ایــــن عــ♥ـشــ♥ـق نــــایـــســـتــم!

مـــن از قـــبـــیـــل زلـــیـــخـــآ آمــــده ام...

آن قــــدر عـ♥ــشـ♥ـقـــت را جـــــآر مــــﮯ زنــــم تـــآ خـــدآ بــــرآیــــم ڪــــف بــــزنــــد ...

فـــرقـــﮯ نـــمــﮯ ڪـــنـــد فـــرشـــتـــﮧ بـــآشـــﮯ یـــآ آدم...

یـــوســـف بـــآشـــﮯ یـــآ ســـلــیــمـــآن...

قـــآلـــیــچـــﮧ ﮯ دل مـــن بــــدون اســـم رمــــز نـــآم تـــღــــو پـــــروآز نـــمـــﮯ کـــنـــد ...

زنــــآنــــﮧ پــــآﮯ ایــــن عـ♥ــشـ♥ــق مـــﮯ ایـــســتــم ...

بــ♥ــآ احـــســ♥ـــآس و مـ♥ــهـــربــ♥ــآن و بــــآ تــ♥ــمـــآم وجــ♥ــودم ...

درعـــیــــن حــآل بــــآشــ♥ـــیـــطـــنــ♥ـــت و نــ♥ــآز هـــآﮯ خـــآص خـــودم...

حـــــآل تــــو بــــگــــو! مـــردآنــــﮧ دوســـتــــم دآرﮯ؟؟!!

ღ بـــــی نـــــهــــآیـــــت از تـــــﮧ قــــلـــــبـــــم دــ ـوـــســــتــــــــ دـ ــآ ـــرـــمـــ امـــیــــد زنــــدگـــــﮯ من!
روزتــــ مبــارک ای لبــــخند زیــبای خــدا 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روزتــــ مبــارک ای لبــــخند زیــبای خــدا 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز دختــــــر بـه تمــام دختـــــــــرای فلشــخور ودنیا پیشاپیـــش تبریــک میگــــــــمHeart
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، Avril. ، غزل حمیدی ، جیگیل ، Alone little Girl ، اریتان ، [χσℓσνєѕтєя] ، Brooklyn Baby ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، اذیتا
آگهی
روزم مبارک!!!!!!!!!!!!!!!!1
من معصومه ام بهم تبریک بگیدHeart

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Miss maryam✘ ، ❤R@TA❤ ، Alone little Girl ، [χσℓσνєѕтєя]
روزتون مبارك
خـــدا…!
آن حـس زیبــاست که درتاریکـــی صحـــرا،
زمــانی که هـــراس مـــرگــــــ می دزدد، سکـــوتت را...
یکی همچـــون نسیم دشت می گــــوید،

"كــــــــــنارت هستم ای تنهــــــــــا"

و دل آرام میگــــیرد..!
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺
دخی ها سپاسی نظری کجایین پس؟؟؟
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl
روزه همه ی دخمرای گلللللللللللللللللللللللللللللل مبارکککککککککک
عید همه ی عاقا پسرای خللللللللللللللللللللللللل مبارکککککککککک

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
دیروز پینوکیو آدم شد. امروز آدم ها پینوکیو.
من از عاقبت مادربزرگ میترسم اگر فردا شنل قرمزی گرگ شود!

پاسخ
عزیزم مرسی عالی بود
روزمون مبارکHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
آگهی
(26-08-2014، 18:17)Avril. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روزم مبارک!!!!!!!!!!!!!!!!1
من معصومه ام بهم تبریک بگیدHeart

روزت مبارک باشه HeartHeartHeart
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
آفرين چيزاي خوشگلي گذاشتي گوگولي
پاسخ
روز همه گل ها مبارک
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
روزمون مباااااااااارکShy
: )

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان