امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر بد درباره کیم هیون جونگ

Exclamation 
همین الان داشتم تو سایتا میگشتم ک به یه خبر بد درباره کیم هیون جونگ برخوردم گفتم بزارم ببینم نظر شما چیه 
دوس...دختر سابق هیون شکایتی علیه کرده به اینصورت که از اواخر ماه می تا اواسط جولای مورد حمله و تجاوز کیم هیون جونگ قرار گرفته و شواهدی رو مبنی بر رابطه اش با هیون  یک گواهی پزشکی که آسیب دیدن اونو ثابت میکنه و پلیس هم تا الان هیچ اقدامی برای بازجویی از هیون انجام نداده 
طبق گفته این خانم  با نام مستعار A  اونا از سال 2012 با هم قرار میزاشتن و از ماه می هیون شروع به زدن این خانم با مشت و لگد میکنه ک باعث آسیب دیدگی شدید از ناحیه صورت و قفسه سینه میشه و در آپارتمان هیون مورد حمله قرار گرفته و بعد از دو هفته بستری شدن دربیمارستان خوب شده و در ماه جولای باز هم مورد آزار و اذیت قرار گرفته و ایندفعه جراهت ها شدیدتر بوده ک باعث بستری شدن خانم A در بیمارستان به مدت شیش هفته شده بوده 
پلیس درباره این قضیه رسما اعلام کرده ک شکایتی از خانمی ک خودش رو دوست...دختر هیون معرفی کرده به دست اونا رسیده ولی از طرف کمپانی هیون هنوز بیانیه رسمی منتشر نشده
نظر شما چیه؟؟
به نظرتون واقعیه ؟یا شایعه آنتی فن ها؟؟
اگ شمام چیزی میدونید بگید ماهم باخبر بشیم
دوستان اینم از واقعیت واس اونایی که زودباورن و به هیون شک کردن
یم هیون جونگ،دیروز(سه شنبه2سپتامبر)بصورت داوطلبانه برای گفتن حقایق ورد اتهامات وارردشده  به اداره ی پلیس رفت!آخرین اخبار:...اون آروم بنظر میرسیده ...و کمپانی گفته بزودی همه چیز مشخص میشه و هر گونه همکاری ای لازم باشه باهاشون انجام میدن.... هیون خودش گفته همه چیز کاملا" صادقانه انجام خواهد گرفت ... پلیس گفته هنوز هیچ خبر رسمی ای منوط بر نتیجه نهایی منتشر نشده و باید منتظر خبر نهایی بود از طرفشون ... و نمیدونن که چقدر ممکنه زمان ببره ... هیون گفته من به عنوان کیم هیون جونگ حضور دارم نه به عنوان شخص معروفی که در اصل هستم تا همه چیز کاملا" صادقانه و درست پیش بره.یه خبر  دیگه:یه منبع مطمئن و قابل اعتماد توی اداره پلیس گفته " کیم هیون جونگ یه دعوا فیزیکی خیلی کمی هنگام مشاجره
و گفت و گوی اونها سر بهم زدن رابطشون وجود داشته ، که بطور تصادفی هم اتفاق افتاده نه بصورت حمله یا تجاوز 
اونطوری که در تیتر رسانه ها گفته شده و هیون در ادامه گفته لطفا برای خودتون داستان سازی نکنید.
این منبع اعلام کرده در مورد اون شکستگی دنده هیون گفته " در هنگامی که در حال بازی کردن بودن اتفاق افتاده.
در اون زمان ، هیون اصلا در مورد درد خانم A اطلاعی نداشته و همینطور روز بعدش او با دوستاش بیرون رفته
که هیچ کدوم از اونا حرفی در مورد جراحتی یا دردی از ناحیه خانم A نزدن.
در بیانیه رسمی کی ایست اینطور بیان شده که لطفا قبل از تایید واقعیت یه مسئله ای کسی رو نصیحت نکنید.
اوناها گفتن این دو تا از سال 2012 همدیگه رو میشناختن و رابطه اونها فقط اخیرا بیشتر شد که
اونم فقط در حد چند ماه بود.و اینم حقیقت داره که بطور تدریجی ، احساساتشون تعدیل شد (نسبت به هم کم شد)
و بعضی دعواهای فیزیکی اتفاق افتاد.باز هم اونطوری که رسانه ها گفته بودن که چندین بار زد و خورد داشتن حقیقت نداشت.
و در مورد شکایت جدیدی که گزارش شده که قسمتهای مختلفی از بدنش ورم کرده (در عکسی که پخش شده) ،
اغراق آمیز و دروغه و چنین اتفاقی نیفتاده و هیون وقتی این موضوع رو فهمیده ، 
گفته واقعا قابل تاسفه و برای خودش خیلی متاسفه.
این منبع اعلام کرده "همه چیز مبهم و پر از ابهام بنظر می رسه که بتونه مدرکی برعلیه کیم هیون جونگ باشه"
و همینطور در ادامه اضافه کرده "و هیچ دلیل و مدرکی برای ادعاهای خانم A
نسبت به کیم هیون جونگ حتی به اندازه 2 درصد هم وجود ندارد."
مقاله های زیادی الان توی اینترنت وجود دارد ، اما بیانیه بالا تنها مقاله واقعی و حقیقی است که نیاز است به شماها
ارائه بشه تا بخاطر داشته باشید که برای چنین حرفای دوپهلو و پیچیده و ضایعی اونها باید متاسف باشن.
شماها دیدید رسانه ها چه کار شرم آوری کردن.لطفا با پیروی از عواطف و احساساتی که اونها در شما برانگیختن به این
کار دامن نزنید و باهاش مقابله کنید و دیگران رو هم از این کار نهی کنید.

فایتینگ هیون جونگ عزیز!ما ساپورتت میكنیم و باورت داریم!

فایتینگ.هیونننننننننننننننننننن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط *!hasti!* ، دخمل کره ای ، ✓SHINE AGAIN✓ ، خانم خلاق ، مهتاب خفن ، lackyguy ، ★ASAL-GIRL★ ، گل سا2 ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، ملیکا۷۹ ، selestia ، ×●SomeOne●× ، ɪᴄᴇ ، احسان دارابی ، رونیتا ، REZA Love ، オスイン ، мoвιɴα т ، Interstellar ، Venus.M ، الیکا0 ، mahlaaaa ، شیطون بلای سایت ، DAZZLING BOY ، Afs♡♡♡n ، М Δ ђ ΐ ą ، reza3212 ، مانیان ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
به نظر من شایعس هیون هیچ وقت دوست دخترشو اذیت نمیکنهSad
خبر بد درباره کیم هیون جونگ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart ، هیون جونگ
(25-08-2014، 17:58)دخمل کره ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من شایعس هیون هیچ وقت دوست دخترشو اذیت نمیکنهSad
صد درصد همینطوره 

اصن به این بشر به این مهربونی میاد همچین کاری بکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط دخمل کره ای
حالا منم یه خبر از هیونگ جون دارم بلد نیستم مطلب ارسال کنم اگه زحمتی نیس بذار
کیم هیونگ جون گفته در سن 29 سالگی ازدواج میکنه و این ازدواج هیچ وقت به سن 30 سالگی موکول نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط هیون جونگ ، ملیکا۷۹
به من چه؟BlushBig GrinUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
بیچاره
پاسخ
آگهی
نه هیون جونگ اینجوری نیس دوس دخترش عقده ای بوده
خبر بد درباره کیم هیون جونگ 1[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
(25-08-2014، 18:12)دخمل کره ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا منم یه خبر از هیونگ جون دارم بلد نیستم مطلب ارسال کنم اگه زحمتی نیس بذار
کیم هیونگ جون گفته در سن 29 سالگی ازدواج میکنه و این ازدواج هیچ وقت به سن 30 سالگی موکول نمیشه
باش میزارمش
نه باید صبر کنه من خودمو آماده کنم
فعلا آمادگی ندارم واس ازدواج(اعتماد به نفس)Big Grin

(25-08-2014، 18:47)nilooooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه هیون جونگ اینجوری نیس دوس دخترش عقده ای بوده
ببینی چیکار کرده ک هیون زدتش 
والا
آدم یه نفرو نمیگیره همینطوری بزنه ک
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط دخمل کره ای
واییییییییییی مطمئنی که واقعیت دارهExclamationExclamationcryingSad
وقتی فهمیدم خیلی ناراحت شدمcryingcryingSadSad
ولی هیون جونگ هیچ وقت یه همچین وحشی بازی در نمی یارهSleepySadSadHuhSad
پس به نظرم 95% شایعه استSleepySleepySleepyDodgyHuh
پاسخ
(25-08-2014، 18:12)مهتاب خفن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من چه؟BlushBig GrinUndecided

اره والاHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart ، FAEZEH joon

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  همه چیز درباره ی سریال اوک نیو
  همه چیز درباره "یانگوم بزرگ"
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیوگرافی کیم سو هیون
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
Smile لی هیون وو
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  نگاهی به جدید ترین فیلم های سینمایی هیون بین (2017 و 2018)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان