امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنی آدم!

میدونی گاهی بددلم میگیره بد جور ؟

میدونی از چی ؟ از اینکه انقدر دنیا پستو کریه شده که هر کسی تورو میبینه به خودش اجازه میده نشناخته در باره ی تو اظهار نظر کنه . در صورتی که حتی اون تورو نمیشناسه .من فقط میخوام بدونم چرا ؟چرا باید دنیا پرباشه از ادمایی که هیچ امیدی واسه فردا شون ندارن چرا ؟
چرا مایی که مسلمونیمو شعارمو اینه که نمیدونم مسلمان باید به همنوعش کمک کنه یا نه مایی که بیت شعر سعدیو دم به دقیقه میگیم که بنی ادم اعضای یک پیکرند           که در افرینش ز یک گوهرند

مایی که اصلا به این جمله اعتقادی نداریم برای چی میگیم ؟خداییش تابه حال شده یکیو ببینیم که ناراحته ازش بپرسیم چرا ؟فقط یه چرا ساده که باعث شه همنوعمون بفهمه تنها نیس .فقط یک چرا .

هعییییییییییی میدونم نشده نشده الکی نگین خودمن که میگم خیلی وقتا شده که نگفتم اما تا سعی میکنم سعی بر این داشتم که اگه کسی یه ذره غم داشت یا نیاز به کمک داشت کمکش کنم .

میدونین متاسفانه و متاسفانه رسم خوبی از بین رفته . متاسفانه .ماها بلکه وقتی کسی ناراحته کمکش نمیکنیم هیچ بد تر نمک رو زخمش میریزیم که اذیتش کنیم و از ناراحتی اون خوشحال میشیم ه واقع چرا دنیا انقدر باید کریه شده باشه ؟

نه زمونه مقصر . نه گذشت زمان . فقط و فقط ماییم که خودمونو فراموش کردیم انسان دوستیو فراموش کردیم .
پاسخ
 سپاس شده توسط pedig ، عاطی جوجو ، mobinakhalili1378 ، мoвιɴα т ، kaveh47 ، خخخخ ، ρяіηcεss~Αιοηε ، ×ThundeRBolT× ، ✘PETER✘ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، The Ginkel ، میلاد.ف ، mr.destiny
آگهی
قسم هم نوع هامون
و کریه هم برا این مساعل ب کار نمیره دختر خوب مساعلمم اشتب نوتم چون کلمه درستش نی تو کیبرد متنتم قشنگ بود
مردونگی خیلی سخته خیلی
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
:||||||||||||
{.......~}
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
ممنون
ازتون نمیخوام که به من اعتقاد داشته باشید

میخوام شک داشته باشید

چون این چیزیه که برای موفقیت به اون نیاز دارم...

EMINƎM 
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
عنوان موضوعتو درست کن !
پاسخ
 سپاس شده توسط First Star ، ✘PETER✘
ویرایش
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
متاسفانه همینه و تمومه کارها و حرفا تظاهر شده
پاسخ
(26-08-2014، 12:27)DaRke____MaN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه همینه و تمومه کارها و حرفا تظاهر شده
خوب ولی میشه ادم سر حرفش بمونه نه ؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان