امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جهت خندیدن بیشتر همرو بخونید....سوار ترن هوایی شدم یه زن نشسته بغل دستم...

سوار ترن هوایی شده بودم . بعد یه زنه افتاده بود کنارم ..حالا داشته باشین از ترس هول کرده بود ٬ چی میگفت! - یا حسین مجید - یا قرآن مظلوم - یا امام ابلفضل - یا پونزده معصوم ینی به زور خودمو کنترل کرده بودم از خنده پرت نشم پایین !

از مسئولــــین تقاضا دارم ..............ســــــوراخ های نون ســـــنگک رو هم فیلـــــتر کنن ؛مــــربا ازش میـــــریزه بیــــرون کوفتــــمون میشه !با تشکر

امروز تو ۳۰ دقیقه ای که یارو نشسته بود بغل دستم تو تاکسیکف دستش میخارید میگفت پول داره میاد...گوشش میخارید میگفت دارن پشتم حرف میزنن...کفه پاش میخارید میگفت پول داره میره...اصلا ۱%به ذهنش نمیرسید که حموم بره شاید درست شه

از قدیم گـٌفتن دهـَن مَردم رو نمیشه بَست...
.
.
.
.
.
..
|:................اما صاف که میشِه کــَرد... :-) جــِــــــر که میشــِه داد... ;-) گِل که میشــِه گرفت....

خانمای عزیز آیا دوس دارید در هر مجلسی بدرخشید؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.مقداری اکلیل به خودتون بزنین مطمئنا خواهید درخشید .... و من الله توفیق

ﺭﺳﯿﺪﻡ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺩﺍﺷﺖ ﻧﻤﺎﺯ ﻣﯿﺨﻮﻧﺪ ﻭ ﺩﻋﺎﻣﯿﮑﺮﺩ.
.
.
.
.
.
.
.
.
.ﺗﺎ ﻣﻨﻮ ﺩﯾﺪ ﮔﻔﺖ ﺧﺪﺍﯾﺎﺍﺍﺍﺍ ﺍﯾﻨﺎﻫﺎﺵ ﺧﻮﺩﺑﯿﺸﻌﻮﺭﺷﻪ Smile))

تبلیغ میوه خوردکن پلین:آیا نمیتونی توت فرنگی و کیوی رو راحت خورد کنی؟!آیا خورد کردن سیب زمینی ،گوجه و پیازواست مشکله؟!آیا براحتی نمیتونی هویج و بادمجان رو حلقه حلقه کنی؟!لابد اسم خودتم گذاشتی زن! ؟لابد ۱۳۷۵تا هم سکه مهرت کردن! ؟لابد نفقهه هم میخوای! ؟لابد میخوای شوهرت حلوا حلواتم بکنه! ؟

گل افتاب گردان را گفتند : چرا شب ها سرت را پایین می اندازی؟گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم...!!...... به سلامتیه همه ادمای اسکولی که فکر میکنن گل افتاب گردون حرف میزنه :|

تو جهنم تلفن ميزارن: ازجهنم به امريكا 20 دلار ازجهنم به سوييس 30 دلار ازجهنم به هلند 50 دلار ازجهنم به ايران5سنت!! ميگن چقدرکم؟ميگه ازجهنم به جهنم ، داخلي حساب ميشه!

مورد داشتیم اسید پاشیدن به صورت دختره... ولی هیچیش نشده! :| بابا ارایش نیست ایزوگام دلیجانه نم پس نمیده

سلامتی سه کس .
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
پشه زنبور مگس
همش که نباید عاشقانه باشه

با بابابزرگم نشسته بودیم پای ماهــــــوارهبرگشته میگه باباجون بزن شبکه ای که زن لخـــــ ــــتارو نشون میده یکم نفرینشون کنم ثواب داره !!........جد در جدمون همچین آدمای ثواب کاری بودن

روزی ملا در حیاط نشسته بود..گربه ای به حیاط آمد..ملا گفت: پیشته پیشته.. . . . . . . . . وگربه پیشتید....اگه فوش بدی دیگه از این پستهای زیبا وتکان دهنده نمیزارم ها...

هيتلر:من تويه جنگ هايي که کردم جان300هزار نفر رو گرفتم!ناپلون:من در خلال جنگ هايم سر50هزار نفر رو جدا کردمجوليو سزار:من جسم ۷۰ هزار از اسيرانم را سوزاندمکالي گولا: من ۲۰۰ هزار نفرو کشتم و دستانشان را قطع کردم.....مدير عامل سايپا: همه خفه plz :|

یه بار دوس دخترمو با یه پسره دست تو دست دیدم فورا عینک زدم پیچیدم تو کوچه گفتم گناه داره آبروشو نبرم منو نبینه خجالت بکشه.یه چهارراه بالاتر نه تنها یه بی ام و برام وایساد بلکه یه دختر خوشگل ازماشین پیاده شد و بهم شماره دادکلید اسرار . . این قسمت :آبروی مومن

ﺩﻭﺱ دخترم ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﺮﮐﻢ ،ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﮐﺪﺍﻣﯿـﻦ ﺗﻦ ﻣﯿﺴﭙﺎﺭﯼ ؟...............ﻣﻨﻢ ﻧﻮﺷﺘﻢ : ﺑﻪ 5 ﺗﻦ !ﮐﺼﺎﻓﻂ ﻓﻮﺭﯼ ﺯﺩ ﺑﻼﮐﻢ ﮐﺮﺩ :|ﺍﯾﻨﻘﺪ ﺷﻌﻮﺭ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﻔﻬﻤﻪ ﻣﻦ ﺩﻋﺎﺵ ﮐﺮﺩﻡ

فرق تقلب کردن پسرا و دخترا:1_ پسراSadبغل دستی): ممد اینم کتاب صفخه 240 جوابش نیست که لامصب!!! اون برگه آچاری که بهت دادم از گلوت پایین نره ایشاله . مرض هنو ننوشتم سریع جزوتو ببین پیدا میکنی جوابشو فقط سریعا بچه ها منتظرن (پشت سری): جواد جواب سوال 4رو ته کفشم نوشتم ، گرفتم بالا زود بنویس داداش اگرم خواستی درش بیار نوبتی بده بره!!!! ممد: بیا برگه علی داره دس ب دس میشه حالا ب ما میرسه 2_دخترا:الههههههههههههه ه ه ه ... الـــــــــههههههههه ه ه ه ... الهههههه ه ه ه ه هههه ههه (الهه در حال نوشتن به ط

ادامه داره ولی الان حسش نیست بزارمBig Grin
جهت خندیدن بیشتر همرو بخونید....سوار ترن هوایی شدم یه زن نشسته بغل دستم... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط مهربان ترین دختر دنیا ، **zeinab** ، [χσℓσνєѕтєя] ، negin2000 ، anita299 ، saye641 ، _PαяαиÐ_ ، t★r G!RL$ ، آمانیتاموسکاریا ، PeRFeKT G!Rl ، mr.destiny ، roya15 ، آرشاااااااام ، mehran5 ، ḲℑℳℐÅ ، محمدرضا.ر ، み£∂ɨע£ ، sarsar
آگهی
هر موقع حسش پیدا شد بقیه شم بزار یکم بخندیم
پاسخ
دروغ چرا همشو نخوندم ولی نصفشم خوب بود
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
خخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اینا که من گذاشتم خیلی خوشگلن هاااااااااااااااااااااسپاس نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط آمانیتاموسکاریا
فونتتو عوض میکردی خیلی بهتر بود ._. !

+سپاس
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
خیلی باحال بود ولی فک کنم امضات باحال تر بود Smile
سپاس
پاسخ
خوب بود بخوصوص اوليه خخخخخخ
تازشم اصلا دخترا اين طوري تقلب نميكنن كاغذ پرت ميكنن و با لب خوني Tongue

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انواع عروس....حتمااااااااااااا بخونید دخترا خخخخخخخخخخ
  حتماً حتماً حتماً این مطلب رو بخونید خیلی جالب هستش !و نظر بدید.
  خدا نصیب هیچکس نکنه!! .. بخونید بفهمید چیم میگم...
  يه آقايی نشسته بود و روزنامه می خوند كه يهو زنش.....
  از کدوم دو ره بیشتر خاطره داری
Star کدومو تو مدرسه بیشتر تجربه کردی؟؟؟
  شعر طنز ما اصولاً بیشتر غر می زنیم مجموعه : مطالب طنز و خنده دار شعر طنز ما اصولاً بی
  صرفا واسه خندیدن!
  خندیدن آزاد است(:
  جک های باحاله2 نیای واقعا ضرر کردی بیشتر قبل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان