امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنیای دهه هفتادیا..........

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني مشق شب نوشتن فقط با دوتا مداد:سياه و قرمز!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني صد آفرين هزار آفرين و كارت تلاش! دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني گريه كردناي زير پتويي!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني از اين شير شيشه اي ها كه عاشق خامه ي روش بوديم!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني بوي نارنگي و سيب قاچ شده تو كيف!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني عاشق امــيـــــــر تــتـــلـــو بودن!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني درس نخوندنا و 20 گرفتنا!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني دفتر مشق با خط آّبي! دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني از اين بستني توپيا كه شكل زي زي گولو بود!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني حفظ كردن انواع آهنگ!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني دلبستگي هاي مجازي!دنیای دهه هفتادیا.......... 1

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دهه هفتاد يعني آتيش زير خاكستر!دنیای دهه هفتادیا.......... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها" ، خخخخ ، NeginNg ، kosar93 ، A General ، hidden ninja ، خیس خاطره ، جیگیل ، ^gĥàŻáĽ^ ، یزدان شیر ، سینا z شهران ، حقوقدان انجمن ، m love f ، مرضیه 79 ، RєƖαx gнσѕт ، عذرا 79 ، baran81 ، اشا ، Alone little Girl ، بیتا****** ، فریده...15 ، zahra160 ، ensi ، dj erfan ، Interstellar ، سایه22 ، سوزان 14 ، gole_pazhmorde ، negin23 ، عاطی جوجو ، شکوفه2 ، اریتان ، ~ALONE GIRL~ ، شهرام 009944 ، a00j ، First Star ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، Nυмв ، negin2000 ، @پوریا@ ، **zeinab** ، ali62 ، سوپرمغز ، parisa777 ، یاسی@_@ ، golbarg 284 ، HediVampire ، LordLas_89 ، *ʙᴇsᴛ ғʀɪᴇɴᴅs ғᴏʀ ᴇᴠᴇʀ* ، علیرضا جذاب ، MaDixOl ، ♥ فرشته 87♥ ، sara.sh ، Ranger* ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، shovalie ، مبینا1379 ، پرهام 15 ، J U S T I N ، amir521 ، vampire whs ، serpent ، ی دخی عاشق
آگهی
ببخشید مطلبتونو خوندم چون من ده 60 هستم25r30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنیای دهه هفتادیا.......... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینا1379
بجز عاشق تتلو بودن بقیش درستهدنیای دهه هفتادیا.......... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها" ، عذرا 79 ، Alone little Girl ، Dead-Girl ، sara.sh ، Ranger* ، مبینا1379
دلم برای بچگیام تنگ شد

دنیای دهه هفتادیا.......... 1دنیای دهه هفتادیا.......... 1

پاسخ
 سپاس شده توسط مبینا1379
بجز 5 11 همش درس بود.دلم واسه اون روزا تنگ میشهSad
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینا1379
دهه هفتاد يعني از اين شير شيشه اي ها كه عاشق خامه ي روش بوديم!

در ضمن تتلو سگ کیه Dodgy
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl ، مبینا1379
آگهی
همش درس بود
خودمو خودمو بازم خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl ، مبینا1379
همش درست بود
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl
من دهه هفتادیم اما یه دونش هم درس نبودUndecided
من آدم فضاییم؟؟؟UndecidedBig Grin
لطفا مسعولان پیگیری کننUndecidedHuhBig Grin
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط golbarg 284 ، مبینا1379
دهه هفتادی یعنی نسل سوخته........
خب ما سطحی ترین مشکلات عمیق می بینیم
عمیق ترین مشکلاتمونو سطحی می گیریم
حال میکنیم وقتی هم دیگر را زخمی می بینیم 
قسطی حال میدیم اخر همه را نقدی میگیریم
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl ، علیرضا جذاب

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
  دنیای ما دخترا :
  نقش پوکه در این دنیای مدرن
Heart دهه هفتادیا بیاید پرچم بالاست
  دنیای ناشناخته ی ایموجی ها+ تاریخچه
Photo کلبه دنیای صورتی
Heart ٭★دنیای دخملونه★٭ ورود پسر ها اکیدا ممنوع ∅
  دنیای وارانه / عاشقش میشید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان