امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس 1
[color][font][url] [/font][/color]
دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است ،  تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به یک دختر 16 ساله اوکراینی به نام ” لولیتا ریچی ” است. او مدعی است بدون هرگونه عمل جراحی قیافه اش شبیه عروسک هاست.

وی میگوید تنها از لنزهای تماسی استفاده میکند تا چشم های درشت تری داشته باشد. نکته جالب اینجاست که او مدعی است حتی از رژیم های لاغری استفاده نمیکند و کمر باریکش کاملا طبیعی است.

وی اکنون دانش آموز دبیرستانی است و در ترکمنستان ساکن است ، او میگوید بیش از هر شخص دیگری در دنیا به عروسک ها شباهت دارد. وی می افزاید : در کودکی بیشتر شبیه پسرها بودم و با آنها بیرون از خانه بازی میکردم ، هرگز به یاد ندارم که عروسک بازی کرده باشم.

از یک سال پیش احساس کردم شبیه عروسک ها هستم و تشویق دیگران باعث شد تا همانند عروسک ها لباس پوشیده و آرایش کنم. او در فضای مجازی روسیه طرفداران بیشماری دارد.

پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، تیناا ، "تنها" ، mahru ، D.I.Z.E.R.E ، arela ، Aesthetic ، [χσℓσνєѕтєя] ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، Brooklyn Baby ، _PαяαиÐ_ ، rezaak ، Avril. ، مریم14 ، یلدا 86
آگهی
عاخه این... >_<
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna
فقط صورتش زیباست
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
تکراریهههههههههههههAngryAngry

دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس 1دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس 1

پاسخ
(22-08-2014، 14:09)جیگر بلایی(حسنیه) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراریهههههههههههههAngryAngry
جستجو کردم تکراری نی^_^

اگه تکراریه و من نمیدونم لینک بده..!
پاسخ
تکراری
پاسخ
آگهی
(22-08-2014، 14:19)مرضیه 79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراری
خانومی اگه تکراریه لینک بده..!
پاسخ
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=164178
واس من تکراریه
پاسخ
خِیلی جالِبه مِمنون رُکی....^__^
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
انگار عروسکه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked عکس های وحشتانکی که بدون شرح است 0:
  چشم به این زیبایی دیده بودید؟+ عکس
  شبیه سازی چهره ی افراد قدیمی مشهور
  سیر تکاملی عروسک باربی-طنز-حتما ببین
  عروسک باربی بدون آرایش! +عکس
  ازدواج جالب یک پسر با عروسک! + تصاویر
  ظاهر متفاوت جنیفر لوپز بدون آرایش (عکس)
  دختری 17 ساله که دل شیر دارد + عکس
  دختری بخاطر لب های بزرگ و عجیبش معروف شد + عکس
  عروسک های فانتزی

پرش به انجمن: