امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسفندیاری‌فر: شرایط کنونی به نابودی کشتی ختم می‌شود/ پازاج به من می‌گفت کریم‌فر!

اسفندیاری‌فر: شرایط کنونی به نابودی کشتی ختم می‌شود/ پازاج به من می‌گفت کریم‌فر! 1
 پس از اخراج از اردوی تیم ملی  اسفندیاری‌فر: شرایط کنونی به نابودی کشتی ختم می‌شود/ پازاج به من می‌گفت کریم‌فر!
 خبرگزاری تسنیم: مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت که آینده خوبی در انتظار این رشته نیست.
   مهرداد اسفندیاری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرگزاری تسنیم ، در خصوص اخراجش از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی عنوان کرد: وضعیت کشتی فرنگی ایران تاسف‌آور است. روز اول که به اردو آمدیم حسن بابک (مدیر تیم‌های ملی) به ما گفت که در کنار تیم باشید و ما نیز تا آخر ایستادیم و حتی حبیب اخلاقی و سعید عبدولی را برای جام جهانی آماده کردیم.
وی افزود: پس از جام جهانی من در سایت‌ها خواندم که احد پازاج سرمربی تیم ملی شده است. جالب است که پازاج از زمانی که آمده همچنان به من می‌گوید مجتبی کریم‌فر! او حتی اسم مرا هم درست نمی‌گوید. احساس می‌کنم این شرایط به نابودی کشتی فرنگی ختم خواهد شد. 
اسفندیاری‌فر خاطرنشان کرد: آقایان قصد داشتند قاسم رضایی را تنها به دلیل اینکه چند لحظه خواب مانده بود از اردوی تیم ملی اخراج کنند اما رسول خادم مانع از اخراج وی شد. متاسفانه بابک هیچ اعتقادی به ما ندارد و من نمی‌دانم جایگاه من که 4 شاگرد در تیم ملی دارم کجاست. 
مربی تیم ملی کشتی فرنگی عنوان کرد: حاشیه‌ها در کشتی فرنگی بیداد می‌کند و قابل جمع شدن هم نیست. پازاج فکر می‌کرد که عبدولی در المیپیک صاحب مدال شده و حتی در تلویزیون هم کشتی‌های وی را ندیده بود اما اکنون مسئولیت کشتی فرنگی ما با وی است. به خاطر ایران تاکنون ایستادم اما دیگر نمی‌توانستم به این شرایط ادامه دهم. من از  اخلاقی، عبدولی و کریم‌فر حمایت کردم تا آنها موفق شوند اما نمی‌دانم چرا با من اینگونه رفتار می‌شود.
اسفندیاری‌فر ادامه داد: با حسن بابک صحبت کردم و روز پنجشنبه زمانی که از وی سوال پرسیدم که چرا امین سوری در وزن 66 کیلوگرم با امید نوروزی مسابقه انتخابی برگزار نکرده است، سر من داد زد و من نیز جوابش را دادم. در همین مدت مهدی زیدوند یکی از آینده‌های کشتی فرنگی کشورمان از اردو اخراج شده است. شیرزاد بهشتی طلا را نیز از اردو بی‌دلیل اخراج کردند اکنون نوبت به امین سوری است.
مربی خوزستانی تیم ملی کشورمان گفت: اگر تیم مدالی بگیرد حاصل زحمت حسن بابک نیست و حاصل زحماتی است که مربیان سازنده در شهرستان‌ها می‌کشند. افرادی که هم اکنون جزو کادر فنی هستند سال‌ها در کشتی نبودند. بابک 15 سال دنبال تجارت بود و پازاج نیز دنبال تحصیل خود. جالب‌تر جایی است که پازاج می‌گوید تیم قدیمی ما که اکنون تحویل گرفته ضعیف است و نمی‌توان تیم را جمع کرد. این همان تیمی است که قهرمان المپیک شده بود. هر اتفاقی که برای کشتی فرنگی رخ دهد این افراد پاسخگو نیستند و تنها برای رسول خادم که رئیس فدراسیون است بد خواهد شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسفندیاری‌فر: شرایط کنونی به نابودی کشتی ختم می‌شود/ پازاج به من می‌گفت کریم‌فر! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کشتی کج| رویداد WWE NXT stand&deliver 2024
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲
Clocket کشتی کج ایرانی (IPW) | رویداد هرج و مرج بزرگ
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲۰۲۲
  ترول کشتی کج
Tongue کشتی کج WWE | آرشیو مسابقات رومن رینز VS براک لزنر
  کشتی کج WWE | آرشیو چند مسابقه رومن رینز Vs کوین اونز
Humanfemale کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال؛ دو نماینده ایران در فینال
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  مورینیو: به خاطر کریم بنزما ناراحت شدم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان