امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آلگری: در کودکی عاشق بازی میشل پلاتینی بودم

آلگری: در کودکی عاشق بازی میشل پلاتینی بودم 1
آلگری: در کودکی عاشق بازی میشل پلاتینی بودم
خبرگزاری تسنیم: سرمربی جدید بانوی پیر با اعلام خبر برنامه آرتورو ویدال برای ماندن در تورین،‌ گفت فاش کرد هدایت تیمی را بر عهده گرفته که در کودکی شیفته یکی اسطوره‌های آن بوده است.
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرگزاری تسنیم ،‌ ماسیمیلیانو آلگری در خصوص جو حاکم بر تیم یوونتوس و همچنین رفتار هواداران با او پس از گرفتن جای آنتونیو کونته در نیمکت این تیم گفت: روزی که هدایت یوونتوس را بر عهده گرفتم برایم یک روز حیرت‌آور بود و به بخشی از تاریخ باشگاه تبدیل شد. هواداران از ما استقبال خوبی انجام دادند و از آنها به خاطر شور و اشتیاقی که نشان دادند، متشکرم.
آلگری در ادامه در خصوص اظهارات اخیر جان الکان، یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه یوونتوس در خصوص اینکه سرمربی پیشین میلان همیشه طرفدار یوونتوس بوده است، عنوان کرد: طرفدار یوونتوس؟ بهتر است اینگونه بگویم که من همیشه در کودکی عاشق بازی‌های میشل پلاتینی بودم.
یوونتوس شنبه این هفته در جام تدارکاتی «تروفئو تیم» که هر ساله پیش از آغاز فصل جدید سری A برگزار می‌شود، به دیدار میلان می‌رود، تیمی که آلگری اواسط فصل گذشته هدایت آن را بر عهده داشت.
آلگری در این خصوص گفت: تیم ما در حال گذراندن یک دوره آماده‌سازی خوب است، هرچند امکان ندارد که ما در هفته اول بی‌عیب و نقص ظاهر شویم، چون با توجه به حضور بازیکنان‌مان در جام جهانی، تمرینات پیش فصل را دیر آغاز کرده‌ایم. با این حال تمام بازیکنان یوونتوس وضعیت خوبی دارند و جام «تروفئو تیم» بسیار مهم است. در این تورنمنت می‌توانیم جایگاه خود را در قیاس با میلان بسنجیم.
سرمربی روسونری سپس به اظهارات اخیر جوزپه ماروتا، مدیرورزشی باشگاه یوونتوس در این خصوص که آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بانوی پیر هرگز در فهرست فروش راه راه‌پوشان تورین نبوده است، اشاره داشت و خاطرنشان کرد: باشگاه صراحتاً اعلام کرده است که قصد از دست دادن هیچ یک از بازیکنش را ندارد و من از این بابت بسیار خوشحالم. کار ما در بازار نقل‌وانتقالات هنوز تمام نشده است و در صورتی که فرصتی برای تقویت ترکیب خود به دست آوردم از آن استفاده خواهیم کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آلگری: در کودکی عاشق بازی میشل پلاتینی بودم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  آلوز: نیامده بودم در ایران تفریح کنم
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  دلیل استعفای نایب رییس بانوان دوچرخه سواری؛ مسوول بودم اما اختیاری نداشتم
  دارنده ۲ طلای المپیک: عاشق خانه ماندن و بازی با فرزندم هستم
  پودولسکی: باعث افتخارم است در بایرن کنار کریمی بودم
  ده بیاسی: در آستانه سرمربیگری ایران بودم اما یکباره همه چیز تغییر کرد
  نویمایر: بازی در استقلال مثل بازی در بارسلونا بود
Smile برای قلعه‌نویی زیر و رو زیاد کشیده بودم ؛ اعتراف جنجالی پیشکسوت خبرساز پرسپولیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان