امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روخو: يونايتد يک شانس استثنايي است

مارکوس روخو مدافع آرژانتيني با قراردادي به ارزش 20 ميليون يورو به منچستر يونايتد پيوست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روخو: يونايتد يک شانس استثنايي است 1
روخو به همراه آندره هررا و لوک شاو دو خرید جدید منچستر یونایتد در تابستان، در خط دفاعی سه نفره مدنظر فن خال به میدان خواهد رفت. روخو که در فینال جام جهانی گذشته به میدان رفته است، بلافاصله بعد از عقد قرارداد بازی در منچستریونایتد را باعث افتخار خواند و گفت : لیگ برتر پرهیجان ترین لیگ دنیاست و بازی در بزرگترین باشگاه جهان همواره در رویاهای من بوده است.
روخو همچنین گفته : من هنوز جوانم و بسیار علاقه مندم که درباره فوتبال بیاموزم و بنابراین تجربه ی بازی زیر نظر لوئیس فن خال، یک شانس استثنایی برای من است. من برای این به منچستر آمده ام که با تیمم کار کنم و تمام جام ها را ببرمف چون این چیزی است که میدانم در ذهن سرمربی هم وجود دارد.
این مدافع 24 ساله امروز با پیراهن منچستر یونایتد عکسی به یادگار انداخت تا دوران حضورش در انگلیس رسما آغاز شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حسین عبدی: شانس زیادی برای کسب سهمیه جام جهانی داریم
  ملی پوش واترپلو: شانس کسب سهمیه ایران با سایر حریفان برابر است
  بونوچی مدافع یوونتوس: من خوش شانس هستم که به کرونا مبتلا نشدم
Wink اعتراف اسطوره محبوب استقلال : پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی است
  پله: مسی با کمی شانس می تواند قهرمان جهان شود
  شانس بالای والیبال برای المپیک
  کاهش شانس رئال برای جذب لواندوفسکی
  مسی هنوز برای کفش طلا شانس دارد
  شانس مهاجم ایرانی برای حضور در رئال مادرید
  شاگردان کواچ چقدر شانس صعود دارند؟

پرش به انجمن: