امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک های جدید و خنده دار 2014

آموزش خسیسه به پسرش در مورد پست کردن نامه بدون تمبر:خب حواستو جمع کن آدرس گیرنده رو بجای فرستنده بنویس بندازش تو صندوق پست اوقت پست میبینه تمبر نداره پس میفرسدش برا فرستنده !

به سلامتی اونایی که ثابت کردن خوانندگی قیافه نمیخاد.به سلامتی اونایی که ثابت کردن خوانندگی هیکل هم نمیخاد.ولی حالا....ب سلامتی اونایی که ثابت کردن خوانندگی صدا هم نمیخاد!!!

میگفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد یک عمر خودمونو کشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم غافل از این که اصلا "طرف بز نبود""گـــــاو"" بود :|

از افتخاراتم این بوده که بچگیام هیچوقت مریض نبودم.............دکتر بودم.اونم در حد عمل جراحی و آمپول:دی

یه بارم یه همکلاسی داشتیم خیلی بچه افتاده ای بود..!......اصلا هیچ واحدی رو پاس نمیکرد!فقط میفتاد.........................!!!

قانون جاذبه آدما میگه:.......برای داشتن "هانی" شما احتیاج به مقادیری"مانی" دارید...!به عبارتی هرکی مانیش بیش هانیش بیشتر....Sad(((

سازنده فتوشاپ باید اسمشو میذاشت...."ستار العیوب" Sad((

دوستان امروزی رو باید جلو جنس مخالف شناخت نه تو سفر!!والا به خدا! یه وضیه!

مورد داشتیم طرف رفته خواستگاری............حواسش پرت شده زنگ درو نزده خودش کلید انداخته رفته تو!

فرهنگ لغت بابام :این آشغالا که میزاری تو گوشت : هدست .این آشغاله که شب و روز دستته : موبایلم .این آشغالا که می بندی به دست و گردنت :دس بند و گردن بند .سطل آشغال : اتاقم

فقط فقط یه مرد ایرانیه که..نیمه اول زندگیش واسه پیدا کردن زن مورد!!… علاقش سپری میشه و نیمه دوم زندگیش واسه پیچوندن همون زن مورد علاقش.

یکی از بچه ها ازم پرسید به قیافه ام میخوره چند سالم باشه ؟گفتم : ۲۷ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سال ناراحت شد گفت : ۲۲ سالشه گفتم : ۵ سال دیگه به حرفم میرسی ، ببین کی گفتم
جوک های جدید و خنده دار 2014 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک جدید جدید داااااااااااااااااااااااااغ
  اس ام اس جدید و خنده دار
  پیامک های جدید و خنده دار شروع هفته
  اس ام اس جدید جوک خنده دار دوستانه
  اس ام اس خنده دار و جدید
  اس ام اس جدید و خنده دار بسیار خفن و شاد
  اس ام اس خنده دار و سرکاری جدید
  اس ام اس خنده دار جدید و باحال
  سری سوم اس ام اس جدید و خنده دار عید نوروز 94
  اس ام اس خنده دار و جوک جدید

پرش به انجمن: