امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کامیابی نیا : فکر نمی کردم ۳ گل به سپاهان بزنیم !

کامیابی نیا :  فکر نمی کردم ۳ گل به سپاهان بزنیم ! 1

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: سپاهان را غافلگیر کردیم و توانستیم مزد زحماتمان را بگیریم.
کامیابی‌نیا: چراغ خاموش حرکت می‌کنیم/ فکر نمی کردم ۳ گل به سپاهان بزنیم

کمال کامیابی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره دیدار تیم‌های نفت تهران و سپاهان که منجر به برد پرگل تیم تهرانی شد گفت: تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود و منصوریان کمک کرده تا شرایط تیم از اینی که هست بهتر هم بشود و بازیکنان اعتماد به نفس خوبی به دست آوردند و در زمین راحت هستیم.

وی ادامه داد: ما دیروز سپاهان را غافلگیر کردیم و با پرس سنگین مقابل این تیم به میدان رفتیم و خوشبختانه توانستیم مزد زحماتمان را بگیریم.

کامیابی نیا اظهار داشت: ما فکر نمی‌کردیم بتوانیم سه گل به این تیم بزنیم اما برای برد به میدان رفتیم و خوشبختانه این نتیجه خوب هم رقم خورد. ما چراغ خاموش حرکت می‌کنیم و نتیجه می‌گیریم و امیدوارم با اینکه تیم خوبی داریم اما جزو مدعیان پایان فصل باشیم.

وی درباره گلی که در این بازی به ثمر رساند گفت: باز هم از عقب زمین اضافه شدم و توپ روی پایم جفت و جور شد و توانستم باز هم با شوت که جزو تمرینات ما بوده گل بزنم و امیدوارم این عملکرد ادامه داشته باشد تا به تیم ملی دعوت شوم.

بازیکن نفت تهران در پایان درباره دیدار هفته آینده این تیم مقابل سایپا خاطرنشان کرد: من بازی این تیم مقابل استقلال را ندیدم اما شنیدم که سایپا بازی خوبی انجام داده و آنها تیم خوبی دارند اما ما برای برد به میدان می‌رویم و می توانیم سایپا را هم شکست دهیم.
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خشم سپاهان با ۹گل سر آلمالیق خالی شد!
  زلاتان: از قصد روی آسپیلیکوئتا خطا کردم
  صید بزرگ سپاهان؛ غفور راهی اصفهان شد
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  گل‌گهر و استقلال به سپاهان اضافه شدند
  خبر خوش مرزبان برای هواداران سپاهان
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  کانال هواداران سپاهان
  کرنر عجیب سپاهان، سوژه بین‌المللی شد (عکس)
  من تیمو ورنر را راضی کردم بیاید چلسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان