امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فضانورد خوش ذوق به نام "داگ ویلاک"+عکس

یکی از فضانوردانی که در ایستگاه فضایی بین المللی ساکن است موفق شد تصاویری بسیار دیدنی از شهرهای زمین در شب تهیه کند.

به گزارش مهر، کسانی که در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت دارند به خوبی می دانند که شهرهای زمین هرگز نمی خوابند.

به تازگی یک فضانورد خوش ذوق به نام "داگ ویلاک" که در حال حاضر در مدار اقامت دارد تصاویری شگفت انگیز از شب زمین تهیه کرده است که فضای وسیعی از لندن، پاریس، جنوب مدیترانه، مصر در رودخانه نیل، اسپانیا و ایتالیا را نشان می دهند.

این فضانورد خوش قریحه که این تصاویر را در مدت 12 شب از ایستگاه فضایی گرفته است در این خصوص توضیح داد: "شما می توانید شفق شمالی را در بالای این شب زیبای اروپا تماشا کنید و از نور شهرهای پاریس و لندن لذت ببرید. ما در اینجا تصاویری زیبا از یک شب سرد پاییزی اروپا را داریم و می توانیم مدیترانه را در مرز میان فرانسه و ایتالیا و موزائیکهای زیبای در امتداد خط ساحلی والنسیا در اسپانیا تا لیورنو در ایتالیا را ببینیم."

وی در توصیف شاعرانه خود از تصاویر شب زمین افزود: "در ادامه، ما چشم اندازی از شب رودخانه نیل را داریم که از میان بیابان مصر تا دریای مدیترانه گسترده شده و قاهره که در دلتای رودخانه خودنمایی می کند."

براساس گزارش دیلی میل، این فضانورد ساکن ایستگاه فضایی ادامه داد: "بسیار شگفت انگیز است که نور شهرهای بزرگ و کوچک را از چشم انداز عمق فضا تماشا کنی. دلم برای این چشم اندازه زیبا از دنیای شگفت انگیزمان تنگ خواهد شد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فضانورد خوش ذوق به نام "داگ ویلاک"+عکس 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس یادتون نره.
عشق چیست؟به کوه گفتم عشق چیست؟لرزید به ابرگفتم عشق چیست؟بارید
به بادگفتم؟وزید به پروانه گفتم؟نالید به گل گفتم؟پرپرشد به انسان گفتم؟
اشک ازدیدگانش جاری شدوگفت دیوانگی است

خوشبختی فقط نگاه خدارامیخواهدنگاهش همیشه همراهتHeart

همه گفتن:عشقت داره بهت خیانت می کنه
گفتم:میدونم
گفتن:این یعنی دوستت ندارها
گفتم: می دونم
گفتن:احمق یه روز میذاره میره تنها میشی
گفتم:می دونم
گفتند:پس چرا ولش نمی کنی
گفتم:این تنها چیزیه که نمی دونم. . . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehrzad Zzz ، -_- kimiya ، love 2012 ، ÐeaÐ GiЯl ، fat.k ، **MOHAMMAD** ، The Ginkel ، eagle2 ، hani eh ، hootan75
آگهی
عکسش خیلی نازه ممنونBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel
اره عکسش قشنگه
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel
چه حوصله ای داشت
هــــــــــــــــ....
خیـــلی عجیبه....
همیشه تو لحظه هایی که داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه.....
اونم کسییه که داغونت کرده....
p336
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel
خیلی خوب عکسا رو گرفته...
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel
كار بسيار هيجان انگيزي انجام دادهSmile
پاسخ
آگهی
عکساش واقعا بی نظیرنHeart
ممنون
پاسخ
قشنگ بود ممنون
چی بگم اول تو بگو
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان