امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضد رنالدو ورئال

بچه ها دارن از حرص خوردن میمیرند
راستش حوصله جواب دادن ندارم 
تنها حرف اینه دهنتو ببندید رئال ها

ضد رنالدو ورئال 3
ضد رنالدو ورئال 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی
(24-08-2014، 17:00)sergio.ramos4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من واقیعت هارو گفتم
در ضمن بچه ای دیگه حرفتو با فتوشاپ میزنی
پشت سر مسی هورمونی پلاتینی هست دیگه بازیکن عرضه داره رو پای خودش وایسته
مثل این میمونه یه بچه ادعا کنه کسی هست ولی پول تو جیبیشو باباش میده
دختر شیطون خودتو نگفتم بازیکنتو گفتم
رونالدو یه بازیکن حرفه ای هست
ماکه پادشاهی از بارسا ندیدیم
الان اتلیتکو قهرمان شد بگم پادشاه هست؟نه فقطز چند سال اوج بودین ولی رئالکلی واسه خودش افتخار داره
باز امسال هم میبینمتون
فقط ازتون میخوام نریم اروپامیرین باز 7تا از بایرن میخورین آبروی اسپانیا رو میبرین
خداییش 7تا خوردین روتون میشه از فوتبال بحرفین؟
تازه خودم با آنلجوتی حرف زدم رونالدو رو جلو شما بازی نده اخه یه بازیکن اوردین پاچه همه رو میگیرهBig Grin
من که نفهميدم چی گفتی ولی واقعا رمان نوشتی؟
نازنین ماهان یه سوال به یادم نمی یاد کی هفت تا خوردیم شما یادتو ن میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
(25-08-2014، 10:49)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که نفهميدم چی گفتی ولی واقعا رمان نوشتی؟
نازنین ماهان یه سوال به یادم نمی یاد کی هفت تا خوردیم شما یادتو ن میاد

نه هلنا جون باورکن منم یادم نیست!
ضد رنالدو ورئال 3
پاسخ
 سپاس شده توسط N@ughty♥g!rl ، Interstellar
رئالی ها چرا اینقدر کل کل میکنید حقیقت تلخه دیگه بارسا بهتر از رئالهTongueBig GrinBig GrinBig Grin
خدایا غم خوردم به مقدار کافی… ممنون… میل ندارم دیگر…
میشود یک استکان مـرگ برایم بریزی ؟Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=89604
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=90235

ضد رنالدو ورئال 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، N@ughty♥g!rl ، Interstellar
بایدم یادتون نیاد
3تا آلمان خورذدین
برگشت هم 4تا از بایبرن خوردین اون مریبیتون طاقت نیاورد دق کرد
رمان نیست عرضه نداری جواب بدی چون عددی نیستین
آدم میمون طرفدار میمون میشه دیگه
هروقت عرضه داشتین جواب بدین بگین سرجیو راموس بیاد حال همتونو بگیره
شما همتون من تنها
ضد رنالدو ورئال 3

اینم عکس آرزو خانوم که نفس امیرعباس(خواهرزادم)
پاسخ
 سپاس شده توسط _Ovver_
قشنگ یادمونه
ارزه داشت تا اونجا رفت اگه رونالدو میتونست پرتغالو میبرد فینال
ضمنا fcb بدون یار پر از مصدوم بود
شما برید طرف کشی دخترارو بکنید هههههه
ضد رنالدو ورئال 3
پاسخ
 سپاس شده توسط N@ughty♥g!rl
آگهی
(26-08-2014، 11:58)sergio.ramos4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بایدم یادتون نیاد
3تا آلمان خورذدین
شما همتون من تنهاا
هو سرجو راموس اگه من میمونم تو الاغی گرفتی
نمیخوام تو موضوع خودم دعوا کنم
شما ها که اینقد میگین رئال رئال با رنالدو جیمز تونی بنرما و... نتونستید جلو اتتیکو رو بگرید که اگه قیمت بازکناشو جمع کنی یک صدم بازکنای شما نی
ولی ما 10 نفر 3 گل زدیم
حالا ببینم شما چکارکردید
با 11 نفر 2 گل زدید حالاسوم اید
اگه جدول رو دیده باشی ما اول
حرف حال بزن گذشته ها رونزن

ضد رنالدو ورئال 3
ضد رنالدو ورئال 3
پاسخ
(26-08-2014، 12:14)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 11:58)sergio.ramos4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بایدم یادتون نیاد
3تا آلمان خورذدین
شما همتون من تنهاا
شما ها که اینقد میگین رئال رئال با رنالدو جیمز تونی بنرما و... نتونستید جلو اتتیکو رو بگرید که اگه قیمت بازکناشو جمع کنی یک صدم بازکنای شما نی
ولی ما 10 نفر 3 گل زدیم
حالا ببینم شما چکارکردید
هههههههههه خودش رمان نوشت کم اوردی سوت بزن
من نیمارو گفتم میمون نه خودتو
بهت هم فحش نمیدم چون ما رئالی ها تیممون قوی و پر سابقه هست پس دلیلی برا فحش دادن نداریم
یارو خوابی ها؟شما زورتون به اتلتیکو نرسید که زمین خودتون حالتونو گرفتن قهرمان لالیگا شدن
یادش بخیر فرار دقیقه اخر گریل بیل چه استارتی اونم جلو بارسا بعد بزنه تو گل
اینه فرق گریت بیل و نیمار میمون
جوجه رو اخر پاییز میشمارررررن جوجو انقد حرص تخور
چون من یه بشریم عمرا کم بیارم
پسزور نزن
چون تا دنیا دنیاست رئال سرور بارست
هروقت قهرمانیتون تو اروپا دو رقمی شد بیا زور بزن

درباره رونالدو که تنومند ترین مرد جهان هست
باید بگم رونالدو مصدوم بود و به گفته خود رونالدو پرتقال یه تیم متوسطه و از ارزش های رونالدو چیزی کم نمیشه
که اینجوری باشه برزیل 7 تا از المان خورد خخخخخخخخخخخخ
میمیون هم بازی بود خیلی جالب میشد

درخواست عجیب اسرائیل از لیونل مسی!
ساکنین سرزمین‌های اشغالی پس از مرگ یک کودک چهار ساله اسرائیلی در طول درگیری‌های این رژیم با نوار غزه ،«لیونل مسی» ستاره تیم فوتبال آرژانتین را مجبور به ابراز همدردی کرده و خواستار محکومیت فلسطین از جانب وی شدند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، صدها تن از ساکنین سرزمین‌های اشغالی پس از کشته شدن یک کودک چهار ساله در جنوب فلسطین اشغالی توسط یکی از موشک‌های حماس طی یک اقدام تهاجمی از طریق شبکه‌های اجتماعی «لیونل مسی» ستاره تیم فوتبال آرژانتین را مجبور به ابراز همدردی با این موضوع و حمایت از این کودک کردند.

آن‌ها طی نوشته‌های خود در صفحه شخصی «مسی» او را مجبور به اعلام محکومیت نیروهای غزه در کشتن این کودک اسرائیلی کردند.

خبرگزاری «کورئو دل اورینوکو» در این خصوص نوشت: کودک اسرائیلی کشته شده در زمان مرگش لباس تیم ملی آرژانتین را به تن داشته و این مسئله قابل توجه از سوی ساکنین سرزمین‌های اشغالی برای دخالت دادن وی در این موضوع بوده است.

از نوشته‌های موجود در صفحه «مسی» می‌توان به چند مورد زیر اشاره کرد: مسی به کودکی که تو را دوست داشته و لباس ملی بهترین فوتبالیست دنیا را به تن داشته و اکنون کشته شده نگاهی بینداز.

این کودک توسط سازمان تروریستی کشته شده که از تیم تو حمایت می‌کرده است.

این در حالی است که تا‌کنون تعداد بیشماری از کودکان بی‌گناه فلسطینی که قطعا آن‌ها نیز حامی و دوستار این فوتبالیست مشهور بوده‌اند زیر بمباران‌های رژیم اشغالگر صهیونیست جان خود را از دست داده‌اند که نباید مورد توجه کسی قرار گرفته و در عین حال از آن صحبتی شود.

حدود 2 هفته گذشته «مسی» در صفحه شخصی خود در فیس بوک ابراز ناراحتی شدیدی بابت کشته شدن کودکان در جنگ بین غزه و رژیم اسرائیل کرده بود که در عکس موجود در کنار آن تصویر یک کودک فلسطینی زخمی شده نیز قابل مشاهده بود.

«مسی» در این خصوص نیز اعلام کرده بود که به عنوان یک سفیر صلح و دوستی از جانب سازمان «یونیسف» با دیدن چنین تصاویر دلخراشی از جنگ اخیر غزه بسیار متأثر می‌شود، جنگی که باعث کشته شدن بسیاری از جوانان و کودکان بی‌گناه می‌شود.

از سویی دیگر «گیدئون لوی» یک روزنامه‌نگار اسرائیلی بی‌توجهی جامعه صهیونیست را از کشته شدن کودکان فلسطینی مورد محکومیت شدید قرار داد.

«لوی» در بخشی از نوشته‌های خود بیان کرده است: اجازه دهید حقیقت را اعتراف کنیم، در این جنگ بسیاری از کودکان فلسطینی با بی‌گناهی کامل کشته می‌شوند؛ این موضوع بسیار وحشتناک است ولی واقعا نمی‌توان به گونه دیگری رژیم اسرائیل را در تابستان سال 2014 به توصیف کشید.

وی در ادامه گفت که یکی باید از جانب همه دنیا برخیزد و فریاد بزند که دیگر کافی است؛ هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید که حق یک کودک مرگ بوده و حق دیگری زندگی، این کودکان کشته شده کوچکترین آزاری به کسی وارد نکرده‌اند چه برسد به رژیم اسرائیل.

«گیدئون لوی» در ادامه افزود: این ناجوانمردانه است که با وجود این جنایات و مظلومیت‌ها کشته شدن یک کودک بر همه فلسطینیان ارجعیت داشته باشد و همه دنیا مجبور به سوگواری برای آن باشند.

به گزارش فارس، پس از 48 روز جنگ و کشتار بین نیروهای ارتش غاصب اسرائیل و مردم بی‌دفاع غزه شمار شهدای فلسطینی به 2122 و 10 هزار و 870 مجروح رسیده است.

در این بین 64 سرباز اسرائیلی و 2 غیر نظامی نیز به هلاکت رسیده‌اند.

نترسین مسی هورمونی با این شرایط دیگه این فصل هم بهترینهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ضد رنالدو ورئال 3

پاسخ
(26-08-2014، 12:22)sergio.ramos4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 12:14)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بایدم یادتون نیاد
3تا آلمان خورذدین
شما همتون من تنهاا
ولی ما 10 نفر 3 گل زدیم
حالا ببینم شما چکارکردید
بهت هم فحش نمیدم چون ما رئالی ها تیممون قوی و پر سابقه هست پس دلیلی برا فحش دادن نداریم
یارو خوابی ها؟شما زورتون به اتلتیکو نرسید که زمین خودتون حالتونو گرفتن قهرمان لالیگا شدن
پسزور نزن

باید بگم رونالدو مصدوم بود و به گفته خود رونالدو پرتقال یه تیم متوسطه و از ارزش های رونالدو چیزی کم نمیشه
شتر درخواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورد گهی دانه دانه
سال نیک از بهارش پیداست
 اون پارسال بود که از اونا باختیم
پرتغال هم 4 تا خورد درضمن اگه یادت باشه نیمار مصدوم بود

ضد رنالدو ورئال 3
ضد رنالدو ورئال 3
پاسخ
(26-08-2014، 12:27)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 12:22)sergio.ramos4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بایدم یادتون نیاد
3تا آلمان خورذدین
شما همتون من تنهاا
ولی ما 10 نفر 3 گل زدیم
حالا ببینم شما چکارکردید
پسزور نزن

شتر درخواب بیند پنبه دانه گهی لف لف خورد گهی دانه دانه
سال نیک از بهارش پیداست
 اون پارسال بود که از اونا باختیم
پرتغال هم 4 تا خورد درضمن اگه یادت باشه نیمار مصدوم بود
پرسال یعنی اسمش بارسا نبود؟
روت میشه از فوتبال حرف بزنی؟
خجالت بکش بابا خوشم میاد به روت نمیاری نیمه نهایی اروپا 7تا خوردین
ای روتونو برم من
پرتقال رو با برزیل مقایسه میکنی ؟
اون میمون هم بود هیچ گهی نمیشد
ضد رنالدو ورئال 3

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ضد رئال رنالدو 2
Tongue عکس های نیمار مسی و رنالدو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان