امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انریکه:مسی آزاد است هرجا که میخواهد بازی کند

سرمربی جدید بارسا تاکید کرد که خط حمله این تیم در فصل جدید هم حول محور ستاره آرژانتینی شکل خواهد گرفت
انریکه:مسی آزاد است هرجا که میخواهد بازی کند 1

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، اعلام کرد که می خواهد به لیونل مسی این آزادی را بدهد که در هر جای زمین که می خواهد، بازی کند.
گفته می شد انریکه قصد دارد از مسی بخواهد که در پستی به غیر از مهاجم نوک بازی کند تا به این ترتیب بتواند لوئیس سوارس، خرید جدید باشگاه را در این پست به کار بگیرد اما سرمربی جدید بارسا تاکید کرد که خط حمله این تیم در فصل جدید هم حول محور ستاره آرژانتینی شکل خواهد گرفت.
او به خبرنگاران گفت:" لئو گزینه های زیادی در بازی اش دارد که ما نمی توانیم هیچ یک را نادیده بگیریم. او برای جابجایی در خط حمله، آزادی کامل دارد. او بی تردید بهترین بازیکن دنیاست و ما باید بازی تیم را با تحرک او تطبیق بدهیم."
انریکه همچنین در پاسخ به این سوال که قصد دارد از خاویر ماسچرانو در چه پستی استفاده کند، گفت:" من عاشق بازی او هستم؛ چه به عنوان مدافع و چه هافبک دفاعی. او را در هر دو پست خواهیم دید."
بارسا فردا شب در جام خوان گامپر مقابل تیم مکزیکی لئون قرار خواهد گرفت و انریکه تایید کرد که تیمش هنوز در بهترین شرایط قرار ندارد:" ما 100 درصد آماده نیستیم و این در این مقطع چندان عجیب نیست. اما بازیکنان سخت تر از آنچه من انتظار دارم، تمرین می کند. آنها فداکار می کنند و من 100 درصد خوش بین هستم. هواداران نمایشی که فردا شب خواهند دید را دوست خواهند داشت."
انریکه:مسی آزاد است هرجا که میخواهد بازی کند 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  قسم می خورم مسی در تمرینات ضربه آزاد کار نمی کرد
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  دوپینگ فرنگی‌کاران ۲ برابر کشتی‌گیران آزاد
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  نویمایر: بازی در استقلال مثل بازی در بارسلونا بود
  برزای: بازیکن آزاد هستم نه مازاد
  تصمیم مهم لوئیس انریکه در مورد زمان بازگشت نیمار جونیور !
  پیش بازی اسپانیا و چک در بازی های یورو
  رکوردی که انریکه پس از ۶۳ سال به آن رسید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان