امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبغ نورد:رحمتي را مي بينيم دست و پايمان مي لرزد

تيغ‌نورد:رحمتي را مي‌بينيم دست و پايمان مي لرزد! محمود تيغ نورد بازيکن سابق استقلال خوزستان که حال به نفت مسجد سليمان پيوسته دليل نتيجه نگرفتن نفت را کمبود تجربه مي داند و فکر مي کند به مرور زمان اين مشکل حل خواهد شد.
تبغ نورد:رحمتي را مي بينيم دست و پايمان مي لرزد 1

وی در گفت و گو با " ورزش سه "درباره تیم نفت مسجد سلیمان گفت : تیم ما تیم خوبی است فقط تنها مشکل تیم ما کم تجربگی است .مطمئن باشید اگر تیم ما با تجربه بود تا کنون 6 امتیاز را به دست آورده بودیم.اما من به این تیم خوشبینم.
تیغ نورد درباره تیم پیکان گفت: پیکان یکی از تیم های پرکار در فصل نقل و انتقالات بود ولی ما دربازی با آنها تنها یک اشتباه در اول بازی داشتیم و در ادامه چند موقعیت داشتیم و می توانستیم ببریم اما مشکل ما همان تجربه است، بعضی بازیکنان ما ممکن است سید مهدی رحمتی را برای بار اول دیده باشند، دست و پایشان بلرزد اما این مشکل حل خواهد شد و امیدوارم در بازی با صبا این مشکل ما برطرف شود و اولین پیروزیمان را جشن بگیریم.
هافبک تیم نفت مسجدسلیمان درباره آمدنش به مسجدسلیمان گفت: من به خاطر استقلال خوزستان پیشنهادات خیلی خوب پدیده و پیکان را رد کردم با اینکه قراردادی نداشتم اما روز آخر به من گفتند که مرا نمی خواهند.من از این ناراحتم که اگر من را نمی خواستند چرا همان اول به من نگفتند تا من مسیرم را بدانم.
هافبک سابق استقلال خوزستان درباره این تیم گفت: استقلال خوزستان تیمی با نظم است و همه چیزش روی حساب است من برای این تیم و ویسی آرزوی موفقیت می کنم.
وی در پایان گفت: از هواداران می خواهم کمی صبر پیشه کنند ، اگر تمام دلخوشی مردم مسجدسلیمان تیم نفت است تمام دلخوشی ما هم هواداران هستند. 

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدینیو: پاهایم از شدت انگیزه می‌لرزد
  کي‌روش: به رحمتي التماس نخواهم کرد
  10 نکته از رحمتي و پرسپوليس
  حمايت بنگر از مهدي رحمتي در اينستاگرام + عکس
  واکنش‌رحمتي‌به‌فحاشي‌هواداران‌پرسپوليس‌(عکس) معلومه استقلالیه:-)
  اشتباه رحمتي تحت فشار تماشاگران پرسپوليس
  تکل رحمتي روي پاي گلزن تراکتور (عکس)
  سد محکم رحمتي مقابل تراکتور (گزارش‌تصويري)
  حق رحمتي است که به تيم‌ملي دعوت شود
  شباهت‌هاي رحمتي با عابدزاده، دايي و پروين

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان