نظرسنجی: خوشگلتون اومد؟
آره
تقریبا
حالمو بد کردی !!!! Angry
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گرفتن جم در clash of clans بدون نیاز به ه*ک !!!!!!!

(05-12-2014، 14:05)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه های این سایت الکی و فیکه وقتتونو نزارید سرش
دو تا دلیل برای نقض حرفت دارم.
1- تو فندق شکن نداشتی و برای همین نتونستی 15 دلارو برداشت کنی و پی پال بسازی.
2- تو گوگل اینو بسرچ => جم رایگان AWsurvey صد تا نتیجه برات میاره که میگه این روش درسته.

(07-12-2014، 21:24)come on نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نميتونم پول جمع كنم لطفا كمكم كنيد
دوست عزیز باید روی گزینه کش اوت کلیک کنید
بعد باید فندق شکن داشته باشی که بتونی پی پالتو در بیاری :دی
سپاسو بدی ضرر نکردی هااااا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا اینجا تا یه نظری هم بدی بهش
پاسخ
آگهی
من نداشته باشم؟ من خودم منبع وی پی ان اطرافیانممSmile پی پال هم ساختم اما هیچکس بعد از کش اوت از این سایت پول نگرفته. تو گوگل هم بزنید میبینید که همه میگن این روش تقلبیه. فقط با یه سرچ ساده
پاسخ
مشکلی نبود؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(12-12-2014، 12:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نداشته باشم؟ من خودم منبع وی پی ان اطرافیانممSmile پی پال هم ساختم اما هیچکس بعد از کش اوت از این سایت پول نگرفته. تو گوگل هم بزنید میبینید که همه میگن این روش تقلبیه. فقط با یه سرچ ساده
پس من خوش شانسم که در آوردم نهDodgy
پاسخ
بفرما اقا عرفان مردم دارن میگن کار میکنه روش دیه!!!!!!!!!
پاسخ
این یارو اسپمره فقط برای باز شدن پخش نظر میده تا بتونه تبلیغ کنه.
پاسخ
آگهی
گیری دادیا مرد4fvf
راستی یه روش دوم هم گذاشتم
خواستی اونو هم برو امتحان کن
هنوز امتحانش نکردم
پاسخ
با لینک من ثبت نام کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.AWSurveys.com ?R=3524186
پاسخ
نظری نیست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
حد اقل با این لینک ثبت نام کنید چند تا جم هم به ما برسه

http://www.AWSurveys.com ?R=4159891

بووس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان